Fajtfest se nevzdal a teď slaví. Bude letošní ročník jednou z největších akcí ve střední Evropě?

Sladká chuť zadostiučinění a vítězství.

Pořadatele našeho už domovského festivalu Fajtfest nepřešel optimismus ani v nejtěžších chvílích a dlouhé měsíce předem bylo avizováno, že slova jako nelze, nemůže a nebude, nepatří do jejich slovníku. A tak Vás asi nepřekvapí následující zpráva. Fajtfest v letošním roce BUDE! Co by Vás ovšem překvapit mohlo je samotný rozsah akce.

Pojede se totiž ve standartním režimu třídenní akce, a to i za pestré účasti kapel napříč Evropou! A nebude se troškařit. I v současném kulturním nečase se na Fajtově kopci dostaví hvězdy jako Decapitated, Bleed For Within, Ghostkid, Hacktivist nebo Ektomorf! V aktuální situaci lze říct jen uznalé “wow“.

A samozřejmě se nezapomene ani na lokální scénu. Zde si své místo na Kopci uzmout například Depression Island, Redzed, Hopes, Stellaris, ale i početná skupina účastníků blížících se KlubovnaFajtfest Night jako Eponine, Hillside, Marked As An Enemy, Meresiew, Silent Generation nebo Wictims.

A chybět u toho nebudeme ani my, Klubovna. Už v tuto chvíli Vám můžeme s radostí oznámit dvě skvělé noviny. Po dvou letech se nám dostalo důvěry a cti, kterou obnáší post moderátorů festivalu a také bude naše tradiční zničující Pouštěčka. Letos to bude skutečná kanonáda, protože naše bezlimitní Pouštěčka uzavře celý festival. No, bude to legranda.

Hadrabák se už nemůže dočkat, až rozjede své tradiční Nagano!

Tak si hezky zapište datum 8-10. července, kdy se na Fajtově kopci odehrají tradiční hardcore / core / nu-metalové Vánoce v režii Boba a jeho srdečné crew!

Jak to bude s lístky? Máme pro Vás tyto dvě možnosti.

1. Ponecháte si zakoupenou vstupenku a použijete ji na tuto evropskou edici. Tímto festival podpoříte nejvíce. Předem děkujeme za každý ponechaný lístek!

2. Možnost vrátit vstupenku (nejpozději však do 30.6.2021). Informace dostanete na mailu ticktes@fajtfest.com. Žádné vstupenky se už na další ročník 2022 převádět nebudou!

V tuto chvíli uvolňujeme nově pouze 400 kusů lístků. Podle počtu vracených vstupenek a pandemické situace, budeme uvolňovat další. Nebo také nebudeme. 

Záleží vše jen na Tobě! Chceš se zůčastnit této reinkarnace metalu? Bude určitě důležitá i tvá rychlost rekce v objednání lupení. Objednávky ZDE nebo osobní předání ve VM.

13. 2. 2013 – v toto na oko banální datum vzniklo něco, co z původního skromného a ne úplně sebevědomého článku přerostlo v nynější podobu. Právě v tento den totiž světlo světa poprvé spatřila Klubovna. Z původně hudebně publicistické rubriky na jednom z webzinů vznikl samostatně soběstačný projekt, který se však snaží navázat na původní ideu. Nedělat ze svých fanoušků pouhé bezduché konzumenty, ale aktivní součást celého mimořádně interaktivního projektu.

Sleduj nás na: