Víme jako první: Do Prahy přijedou The Browning s Blessing A Curse, a vrací se Marina!

BrainWave Production pro nás chystají i v příštím roce další skvělé akce.

Chcete důkaz? Máte ho mít!

6. února se v pražském Chapeau Rouge uskuteční vysoce exponovaný večírek v rytmech electro metalu! Tři americké kapely kombinující klasický metalcore, deathcore a death metal s prvky EDM a electronicoru, a k nim překvapivě ještě domácí Marina v čele s Egorem Erushinem se svým téměř naprosto neočekávaným comebackem.

A kdo, že na akci vystoupí?

The Browning (USA / electrocore, metalcore, deathcore)

Jedna z čelních amerických electrometalových kapel se opět vrací do Česka! Původně sólový projekt, který se později rozrostl v plnohodnotnou kapelu, ovlivnil svojí inovativní tvorbou další vlnu kapel, jako jsou Exotype, Tear Out The Heart nebo I See Stars. The Browning se v Praze poprvé představili na NSD 2012 a v roce 2015 jsme jim uspořádali první headline koncert, kde vystoupili spolu s Capture The Crown, Silent Screams a Walking With Strangers. Na konci června 2016 vyšlo The Browning po třech letech nové LP s názvem „Isolation“ a spolu s ním také tři našlápnuté singly „Disconnect“, „Pure Evil“ a „Dragon“. Určitě stojí za poslech!

It Lies Within (USA / electrocore, detalcore, metal)

https://youtu.be/l61J_MMM2DA

Michiganská formace It Lies Within, která na scéně působí od roku 2011, se do Prahy měla premiérově podívat již v září roku 2016, kdy měl proběhnout koncert spolu s kapelami Helia a Scream Blue Murder, ten byl však ze strany booking agenta z nejasných důvodů zrušen spolu s ostatními koncerty v jiných zemích. Fanoušci It Lies Within tak budou mít druhou šanci vidět tuto kapelu i s novým albem „Paramount“, které vyšlo na začátku roku 2016.

Blessing A Curse (USA / electrocore, rock, screamo)

Poměrně nová kapela z Orange Country, která působí od roku 2013. I tak si již stihla zahrát po boku kapel jako Beartooth, Vanna, Our Last Night, Set It Off nebo Alesana. 17. listopadu 2016 vyšlo Blessing A Curse debutové album s názvem „Satistaction for the Vengeful“, které si celé můžete poslechnout například na YouTube.

MARINA (CZ / post-hardcore, screamo)

Tak tenhle návrat čekal asi málokdo. Kdysi poměrně hodně kontroverzně vnímaná Marina, kterou lidi buď milovali, nebo bezvýhradně hejtovali se po více než třech letech vrací. V jaké formě? To posoudíme, až v únoru na této akci.

Vstupenky v předprodeji od 22. 12. od 14:00 v síti smsticket.

Pro více informací sledujte FB EVENT, nebo NÁŠ FB!

browning

klubovna logo banner

13. 2. 2013 – v toto na oko banální datum vzniklo něco, co z původního skromného a ne úplně sebevědomého článku přerostlo v nynější podobu. Právě v tento den totiž světlo světa poprvé spatřila Klubovna. Z původně hudebně publicistické rubriky na jednom z webzinů vznikl samostatně soběstačný projekt, který se však snaží navázat na původní ideu. Nedělat ze svých fanoušků pouhé bezduché konzumenty, ale aktivní součást celého mimořádně interaktivního projektu.

Sleduj nás na: