Lopaty sobě! Jak zní novicové Furiosa? (Exkluzivní premiéra)

Nové kapely vznikají i v současných těžkých časech. Důkazem je nová formace Furiosa.

Novice z Poličky pak dala dohromady především lásku k hardcoru a motivace založit funkční kapelu i na malém městě. Nyní si můžete v exkluzivní premiéře poslechnout debutové songy #TMNDSZTS a Zábrany stranou.

“Není úplně lehký v těchto malých městech k sobě sehnat lidi, co to vidí stejně a mají stejný přístup k věci. Dlouho jsme byli jen ve dvou a až poslední 3 měsíce jsme ve čtyřech ve složení kytara, basa, bicí, zpěv.” prozrazuje kapela počáteční porodní bolesti na maloměstě.

A o čem jednotlivé tracky jsou?

“#TMNDSZTS (Tak mi nedávej důvod se za tebe stydět ) je kritická sonda. Tenhle text jsem musel napsat, když jsem slyšel a viděl, jak se spoustu lidí a politiků staví k migrantské problematice. Bylo mi za tu omezenost stydno a já se nechci za moje spoluobčany kvůli jejich omezenosti stydět.” uvádí frontman Jone.

Druhý song s názvem Zábrany stranou pak řeší přeci jen příjemně přoblematiku 

“Text o pocitech na koncertech. Proč lidi nepaří na koncertech? Serte na to že někdo se čumí a směje se.  Zábrany stranou žijeme jen jednou.”

Jak vás nová parta z Poličky baví? Dejte klukům vědět na našem Facebooku!

klubovna logo banner

13. 2. 2013 – v toto na oko banální datum vzniklo něco, co z původního skromného a ne úplně sebevědomého článku přerostlo v nynější podobu. Právě v tento den totiž světlo světa poprvé spatřila Klubovna. Z původně hudebně publicistické rubriky na jednom z webzinů vznikl samostatně soběstačný projekt, který se však snaží navázat na původní ideu. Nedělat ze svých fanoušků pouhé bezduché konzumenty, ale aktivní součást celého mimořádně interaktivního projektu.

Sleduj nás na:

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No feed with the ID 2 found.

Please go to the Instagram Feed settings page to create a feed.