KlubovnaFajtfest Night se vrací do Chomutova!

Chomutov nás před rokem přijal s otevřenou náručí a vyprodaným klubem. Návrat do Kulisárny pro nás byl jasnou prioritou a máme velkou radost, že na něj 20. května skutečně dojde!

20.května se opět můžete těšit na domácí Wictims, kteří přinesou peklíčko v srdíčku na dlani. Chybět nebudou ani Stellaris, sever Čech budou reprezentovat také We All Gonna Die a Hillside. A nezapomínáme ani na přísliby let budoucích, které budou tentokrát reprezentovat talentovaní Bound To Break. Součástí akce bude také benefiční sbírka pro Martina z Action. Závěr akce pak ovládne DJ Nagano, Andre Brtník a Klubovní Pouštěčka. Chomutov opět ožije, tak jak si v našich srdcích zaslouží.

KAPELY

WICTIMS – Neoodiskutovatelní vládci Chomutova nás v minulém roce neskutečně překvapili. Milujeme jejich humor, Hospiho pozvánky, ale také jejich profesionalitu a lásku, kterou do všeho dávají. Upřímně takový servis, profesionalitu a nasazení jsme u žádné “domácí” KFN kapely ještě neviděli. Klobouček samozřejmě zasluhují i na stagi, kde své věrné pokaždé podctí návštěvou temnot a deathcorového peklíčka. Jak jinak se srdíčkem a Chomutovem, až na prvním místě.

STELLARIS – Přední tuzemské front female kapela se pomalu dere z domácích luhů a hajů směrem ke corové Evropě. Pomoci by jim k tomu měl i singl Avatar, doposud zvukově i vizuálně nepropacovanější skladba v krátké, leč výživné Stellaris historii. Pražská formace se loni vydala cestou zběsilého koncertování, ale v Chomutově to bude jejich premiéra. Narozdíl od KFN, kde dosud zapsali rekordní účast.

HIILSIDE – V původních plánech figurovalo jméno Action, tragická okolnost jejich další vystoupování bohužel smetla ze stolu. I hned jsme proto oslovili jejich přátele z Hillside, kteří loňskou KFN skvěle otevřeli a tentokrát zahrají speciální set. Obě kapely pojí osoba basáka “Bombona”, který má na starosti i veškeré benefiční aktivity. Hillside do Chomutova krom pověsné energie přivezou i benefiční kasičku a merch, jejichž výtěžek zamíří za rodinou zesnulého Martina z Action.

WE ALL GONNA DIE – Litoměřice jsou jednou z nejvýraznějších corových bašt v republice, což dokládají nejenom Anime Torment a Death Coffee Fest, ale také We All Gonna Die. Zlosynové liťáku jsou na scéně již od roku 2008, na KFN se ale představí vůbec poprvé. WAGD za 15 let na scéně nastřádali dostatek zkušeností skrze zahraniční shows a my se moc těšíme, co nám (téměř) doma předvedou.

BOUND TO BREAK – Něco na té partě je. Bound To Break v sobě mají ohromný potenciál, který hodlají počínaje letoškem pořádně zůročovat. Na jaře by mělo spatřit světlo světa jejich debutové EP, které vzniká pod dohledem oceňovaného producenta Damiána Kučery. Krom toho se do všeho vrhají po hlavě a s velkou dávkou nadšení. KFN nikdy nebyla jen o prověřených jménech, ale také talentech, kterým věříme do budoucích let. A aktuálně máme na tohle seznamu i Bound To Break, kteří dostanou příležitost ukázat se tradičně vlídnému chomutovskému publikum. Zbytek už je jen na nich.

VSTUP:
200,- (pouze na místě)

FB EVENT!

SLEDUJ KLUBOVNU 

FACEBOOK

INSTAGRAM

YOUTUBE

SPOTIFY

13. 2. 2013 – v toto na oko banální datum vzniklo něco, co z původního skromného a ne úplně sebevědomého článku přerostlo v nynější podobu. Právě v tento den totiž světlo světa poprvé spatřila Klubovna. Z původně hudebně publicistické rubriky na jednom z webzinů vznikl samostatně soběstačný projekt, který se však snaží navázat na původní ideu. Nedělat ze svých fanoušků pouhé bezduché konzumenty, ale aktivní součást celého mimořádně interaktivního projektu.

Sleduj nás na: