Klubovna Intro se vrací na známé místo. Tentokrát dojde na punkrockové naděje

Klubovna Vás letos s eventy rozhodně šetřit nebude. 21. dubna dojde již na pátý (!) letošní uspořádaný event a třetí Klubovna Intro. Pár dní po KlubovnaFajtfest Night v Českých Budějovicích (15. dubna) dojde na návrat do Food Truck Pointu, kde jsme loni s Intrem úspěšně debutovali s Méta Monde a Marina Laduda.

MEOW!

Tahle punkrocková sebranka je na scéně si už nějaký ten pátek, ale dá se říct, že neustále omlaďuje. Alespoň personálně. A sedlo si to. Meow! se po nadějně vyhlížejícím debutu z roku 2019 letos chystají vydat jejího následovníka a pár ochutnávek bychom mohli zaslechnout na Food Truck Poitnu.

BOUND TO BREAK

Tuhle partičku jsme zjistřili právě díky našemu pořadu Hodnotíme Vaše Kapely, kde nás takřka okamžitě zaujali. Ještě neumíme přesně pojmenovat proč, ale “to něco” tam rozhodně je. Jasně, v případě BTB je rozhodně pořád na čem pracovat, ale něco v sobě rozhodně mají. Ostatně nám to ukázali během nedávného vystoupení v Chapeau nebo coby support zkušenejším Mad Rabbits, Wictims a Horrible Creature, kde rozhodně obstáli. Další zkoužka proběhne v rámci KlubovnaIntro.

PRO VÍCE INFORMACÍ SLEDUJTE TAKÉ TYTO KANÁLY:

www.klubovna.net
https://www.instagram.com/klubovna_cz/

VSTUPNÉ: dobrovolné (pouze na místě)

klubovna logo banner

13. 2. 2013 – v toto na oko banální datum vzniklo něco, co z původního skromného a ne úplně sebevědomého článku přerostlo v nynější podobu. Právě v tento den totiž světlo světa poprvé spatřila Klubovna. Z původně hudebně publicistické rubriky na jednom z webzinů vznikl samostatně soběstačný projekt, který se však snaží navázat na původní ideu. Nedělat ze svých fanoušků pouhé bezduché konzumenty, ale aktivní součást celého mimořádně interaktivního projektu.

Sleduj nás na:

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No feed with the ID 2 found.

Please go to the Instagram Feed settings page to create a feed.