Pryč s vnitřními hlasy, velí v novince Critical Acclaim (Exkluzivní premiéra)

O přerovských Critical Acclaim začíná být konečně slyšet i za hranicemi Přerova. Zásadní vliv na tom má povedená deska Vague Faces, která vyšla v červenci 2021 a posunula formaci předem po zvukové stránce. Vychází z ní i třetí singl s názvem ”The Echo”.

https://youtu.be/jvsas9TYjxs

Tento song vznikl jako úplně první při tvoření desky a od něj jsme se nasměrovali k finální podobě alba. ,,Textově pojednává o mém stavu, v kterým jsem se nacházel pár let zpátky, kdy jsem měl pocit, že mi ovlivňuje život něco, co jsem nedokázal popsat ani vysvětlit.” popisuje hudební dvojník Tomáše Vaclíka, frontman Petr Kadlec.

“Jak kdyby mi někdo našeptával a přikazoval mi jak a co mám dělat. Jsem rád, že jsem mohl do textu zakomponovat dovětek ”The echo of the past” a tyhle sračky se mi už nedějí a je to už dávno pryč. Klip jsme opět točili sami stylem, kdy jsme chtěli ukázat tu syrovost songu jako takového.” osvětluje kompletně kontext nového singlu hlas kapely.

SLEDUJ KLUBOVNU 

FACEBOOK

INSTAGRAM

YOUTUBE

SPOTIFY

klubovna logo banner

13. 2. 2013 – v toto na oko banální datum vzniklo něco, co z původního skromného a ne úplně sebevědomého článku přerostlo v nynější podobu. Právě v tento den totiž světlo světa poprvé spatřila Klubovna. Z původně hudebně publicistické rubriky na jednom z webzinů vznikl samostatně soběstačný projekt, který se však snaží navázat na původní ideu. Nedělat ze svých fanoušků pouhé bezduché konzumenty, ale aktivní součást celého mimořádně interaktivního projektu.

Sleduj nás na:

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No feed with the ID 2 found.

Please go to the Instagram Feed settings page to create a feed.