Klubovna a Fajtfest premiérově vyráží za hranice! Útočištěm se jim stane bratislavský Randal

Hudobné médium a movement Klubovna a Fajtfest si plnia set a konečne so svojou KlubovnaFajtfest Night vyrazia za hranice. A to rovno do zeme našich bratov zo Slovenska. Brtníci z Klubovny a Fajtfestový kopec prichádzajú do Bratislavy dobiť a rozmoshovať ďalšiu krajinu!

V sobotu 11.9 odštartujeme jesennú klubovú sezónu vo veľkom štýle. Na jej štarte sa môžete tešiť na VIP zostavu, ktorú sme poskladali na Slovensku a v Českej Republike. Radosť a intenzívny zážitok sa postarajú nadupaní Abyss Above, hosťujúci Stellaris, legendárni Head2down, headlinujúci Stercore a rapujúci Slovák, žijúci v Česku, RNZ!

Záverečný čardáš potom zaobstará známa Klubovna Pouštěčka. Poďte s nami podporiť corovú špicku a urobiť poriadnu Československú corovú veselicu!

LINE-UP:

Abyss Above – Najhlučnejšia a najzaujímavejšia nová sila slovenského deathcoru. Vždy dobre naladní fellas kapiel ako Abbie Falls, Distant alebo No Face No Case už 17. septembra predstavia očakávané EP. „Inevitable End“ sľubuje nahrávku európskej kvality, o ktorej vás budú chcieť presvedčiť na svojej domácej pôde. A sme úprimne zvedaví, o akú veľkú demoláciu sa bude jednať!

Stellaris – Momentálne najdiskutovanejšie meno na českej metalcorovej scéne. Stellaris s charismatickou Nicole budia emócie, čo im zároveň dáva vietor do plachiet. Na každú novinku sa poctivo čaká a rovnako to bolo aj pri ich vystúpení na Fajtfeste. Nová metalová nádej rozhodne zaujiala a sme zvedaví, ako na ne bude reagovať slovenské publikum.

Head2downFUXo a Fajtfest. To je puto, ktoré nemožno rozdeliť. Fanúšikovská a hudobná legenda Fajtova Kopce má rovnakú pozíciu i v bratislavských reáliách, kde sú aktívne už od roku 2003. Svoju kapelnú plnoletosť oslávia na KlubovnaFajtfest Night, kde sa miestne legendy dočkajú času zodpovedajúcemu ich kvalite a významu.

Stercore – Doma je doma a Stercore v Bratislave doma rozhodne sú. Ambiciózna deathcorová formácia ide v posledných mesiacoch v nezastaviteľnom tempe. Niečo už predznamenal minuloročný album „Indifference“, na ktorý naväzovali single „R.I.P.“ a nedávna pocta „Breathe“. V hre je však oveľa viac a dokazovať to budú priamo z headlinového slotu, kde sa očakáva poriadny Randal.

RNZ – Rapper s neskutočne zaujímavým príbehom. Ešte pred niekoľkými rokmi bol vedený v zostave ako prvoligový brankár futbalového 1.FK Příbram. Jeho láska k rapu však postupom prebila záujem „o fotbal“ a obrovitý Ronza sa vrhol do novej kariérnej etapy. A ide na to pekne ostro. Jeden z najvýraznejších rapperov na scéne sa počas niekoľkých rokov dočkal spoluprác ako PTK, Redzed alebo Viktor Sheen. Dokonca ako hypemana používa Zbyňka z metalcorovej kapely We Are The Motion.

Klubovna Afterparty – Tohle bude doufejme dlouhá noc, protože se do služby hlásí i Klubovna Pouštěčka  Ideálně bychom chtěli začít hned po kapelách, aby bylo afterce FAJTFESTu učiněno za dost. Pokud máte songy, který si s náma chcete zařvat, sem s nima. Uděláme si společně hezkou neděli a bolevé pondělí!


Line-up: Stercore, Head2Down, Abyss Above, Stellaris, RNZ, Klubovna Afterparty

Vstupné: (len na mieste)

TEST – Áno (nebude požadovaný pri v stupe, no aj napriek tomu je POVINNOSŤ mať antigénový test pri sebe, nie starší ako 72h alebo PCR test, nie starší ako 7 dní. Vezmite si taktiež respirátor), Rozostupy: Áno

Pre viac informácií sledujte taktiež tieto kanály:

www.klubovna.net

www.fajtfest.cz

http://bit.ly/IGKlubovna

Klubovna x Fajtfest

SLEDUJ KLUBOVNU 

FACEBOOK

INSTAGRAM

YOUTUBE

SPOTIFY

klubovna logo banner

13. 2. 2013 – v toto na oko banální datum vzniklo něco, co z původního skromného a ne úplně sebevědomého článku přerostlo v nynější podobu. Právě v tento den totiž světlo světa poprvé spatřila Klubovna. Z původně hudebně publicistické rubriky na jednom z webzinů vznikl samostatně soběstačný projekt, který se však snaží navázat na původní ideu. Nedělat ze svých fanoušků pouhé bezduché konzumenty, ale aktivní součást celého mimořádně interaktivního projektu.

Sleduj nás na: