Exkluzivní premiéra: Od deathcoru k trapu? Žánrový skok reflektuje novic it.used.to

Hranice mezi světem kytar a beatů se neustále smazává.

A navazuje na něj i dnešní exkluzivní premiéra.

Po ex-frontmanovi Stifled se totiž do světa emo-rapu a trapu vrhá další nepřehlédnutelná postava mladé kytarové scény.

Richie Rondoš z deathcorových Silent Generation představuje svůj projekt it.used.to!

Trap jsem začal dělat, protože jsem potřeboval prostor pro vyjádření myšlenek, když jsem si začátkem minulého roku procházel těžkým obdobím v osobním životě. Deathcore je sice super na vybití negativních myšlenek a energie, ale v kapele neni prostor pro vyjádření osobních myšlenek, je to skupinový dílo a má identitu sama o sobě a já se potřeboval někam promítnout bez žádnýho filtru.” přemítá člen jedné z nejtvrdších domácích sebranek.

Paradoxně to taky pomohlo k lepšímu fungování kapely, kdy sem předtím měl tendence se seberealizovat jen v SG a tím jak sem tam tlačil fakt hodně sebe to nefungovalo tak dobře, jako dnes, když kus svojí kreativní energie věnuju jinam a k deathcoru se pak vracím fresh a s jasnym cílem.” vyzdvihuje celokapelní přínos jeho nového projektu.

Jak se Vám Richieho nová tvorba líbí? Dejte mu vědět do komentářů a sdílejte jeho čerstvou novinku!

13. 2. 2013 – v toto na oko banální datum vzniklo něco, co z původního skromného a ne úplně sebevědomého článku přerostlo v nynější podobu. Právě v tento den totiž světlo světa poprvé spatřila Klubovna. Z původně hudebně publicistické rubriky na jednom z webzinů vznikl samostatně soběstačný projekt, který se však snaží navázat na původní ideu. Nedělat ze svých fanoušků pouhé bezduché konzumenty, ale aktivní součást celého mimořádně interaktivního projektu.

Sleduj nás na: