DIY or Die! Life Inside Out makají i v karanténě

Hardcorová parta z jihočeských Střelských Hoštic nezahálí a vytvořila klip ke svojí “hymně”, která je neodmyslitelnou součástí každýho jejich koncertu. Pecka z prvního alba NO.1, která mimoto obsahuje i songy Corrida, Maroko, Policejní brutalita, Válka a 4:20 dostala koncertní kabát a klip je seskládanej povětšinou ze záběrů z akcí letošního roku.

Neměli to kluci (a slečna) jednoduchý, rozpad kapely Terror Society a následný založení Life Inside Out s částečně novým složením se neobešel bez karanténních omezení a jejich koncertů jsme si moc neužili. O to víc jsme se v moshpitech zapotili, tihle machři to umí pořádně rozjet i na několika metrech čtverečních. 

Frontman Kopi o budoucnosti kapely:
„Jelikož z časových důvodů odešel kytarista Johny, tak jsme museli dobrý dva měsíce zkoušet s novým kytaristou a zároveň skejťákem Vencou Málou. Na skládání nových věcí nebyl čas, až za poslední měsíc a půl máme tři nový skladby. Jestli situace dovolí, tak je budeme nahrávat teď v prosinci.

A jestli to celý klapne, tak do konce roku chceme natočit i klip k písni Totalita 2020, která pojednává o tom, co se tady u nás dělo za celej rok, ať už v politice nebo ohledně pandemie… prostě všechno v jednom. Jinak koncerty jsou zrušený téměř všechny, tak my s kapelou pevně doufáme, že se uvidíme alespoň 19.12. 2020 v Sušici na Metal Christmas společně s kámošema z Lahar a Mortifilia.“

Těšíme se na další vývoj kapely a přejem lepší vyhlídky do budoucna i ostatním v hudební světě.

Text: Denisa

13. 2. 2013 – v toto na oko banální datum vzniklo něco, co z původního skromného a ne úplně sebevědomého článku přerostlo v nynější podobu. Právě v tento den totiž světlo světa poprvé spatřila Klubovna. Z původně hudebně publicistické rubriky na jednom z webzinů vznikl samostatně soběstačný projekt, který se však snaží navázat na původní ideu. Nedělat ze svých fanoušků pouhé bezduché konzumenty, ale aktivní součást celého mimořádně interaktivního projektu.

Sleduj nás na: