Danny Brown poprvé v Praze! Tento americký rapper se představí svým fanouškům již 16. května 2024

v rámci tour k jeho čerstvě vydanému albu Quaranta.

16. května 2024 v pražském klubu Roxy. Speciální host je Laokoon

Danny Brown, pocházející z Detroitu, je uznáván pro svůj inovativní přístup k hip-hopu a jeho schopnost překračovat hudební žánry. S albem “Atrocity Exhibition” z roku 2016 si vysloužil široké uznání kritiků a fandů, a jeho nejnovější album “Quaranta” přináší svěží zvuk, který potvrzuje Brownovu pozici na hudební scéně. Jeho koncert v Roxy je očekáván s napětím, neboť jde o jedinečnou příležitost vidět tohoto výjimečného umělce naživo.

Dannyho bude doprovázet special guest: Laokoon.

Klubovna vždycky vynikala rychlostí zpracovaných materiálů a motivovaností. A přesně tyhle atributy dotáhla Min k dokonalosti. Zpracované fotky ještě během setu kapel? Pro naši tryskomyš žádný problém!

klubovna logo banner

13. 2. 2013 – v toto na oko banální datum vzniklo něco, co z původního skromného a ne úplně sebevědomého článku přerostlo v nynější podobu. Právě v tento den totiž světlo světa poprvé spatřila Klubovna. Z původně hudebně publicistické rubriky na jednom z webzinů vznikl samostatně soběstačný projekt, který se však snaží navázat na původní ideu. Nedělat ze svých fanoušků pouhé bezduché konzumenty, ale aktivní součást celého mimořádně interaktivního projektu.

Sleduj nás na:

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No feed with the ID 2 found.

Please go to the Instagram Feed settings page to create a feed.