Anastacia se vrací do O2 Universum a bude to velkolepá oslava!

Popová ikona Anastacia oznámila velké evropské turné na rok 2025, na kterém představí koncertní turné Not That Kind. Toto turné se uskuteční ku příležitosti 25 let od vydání Anastaciina debutového studiového alba, které vyšlo v roce 2000. Anastacia v Evropě poprvé prorazila s hitem „I’m Outta Love“, který se právě na tomto albu objevil, a od té doby tato hvězda slaví úspěchy po celém světě.

Anastacia o turné říká: „Jsem nesmírně nadšená, že jsem opět na cestách po Evropě, a mám to štěstí, že mohu přijet a vystupovat na tolika nádherných místech pro svou výjimečnou blízkou rodinu. Neměla jsem možnost absolvovat turné ke svému prvnímu albu, o to je toto turné výjimečnější. Nemůžu uvěřit, že od vydání alba Not That Kind uplynulo už 25 let, určitě to oslavíme v pravém stylu Anastacie. Bude to jedna velká oslava výročí. Nemůžu se dočkat, až vás tam všechny uvidím!“

Mezinárodní popová ikona Anastacia, obdařená jedním z nejsilnějších a nejrozpoznatelnějších hlasů v historii hudby, zahájila svou kariéru v roce 1999, aby se o dva roky později stala „nejprodávanější novou popovou umělkyní na světě“. Hlas megahvězdy, který stojí za obrovskými hity, včetně několikanásobně platinových „I’m Outta Love“, „Paid My Dues“ a „Left Outside Alone“, od té doby prodal více než 30 milionů desek a cestou posbíral celou řadu ocenění (více než 225 ocenění v 31 zemích) a hitů na prvním místě (v 19 zemích). Poté, co oslavila 22. výročí svého debutového hitu „I’m Outta Love“ masivním turné po Velké Británii a Evropě – I’m Outta Lockdown – The 22nd Anniversary, nedávno zahájila další kapitolu s albem Our Songs. Je to její pocta největším hitovým melodiím, které objevila během turné po Německu, zemi, kde má Anastacia od prvního dne obrovskou oblibu (jen v Německu prodala více než 3 miliony alb).

CENA VSTUPENKY OD 1790 KČ

PRODEJ VSTUPENEK PŘES LIVE NATION KLUB OD 4. 7. (10:00)
PRODEJ VSTUPENEK V SÍTÍCH TICKETMASTER A TICKETPORTAL OD 5. 7. (10:00)

klubovna logo banner

13. 2. 2013 – v toto na oko banální datum vzniklo něco, co z původního skromného a ne úplně sebevědomého článku přerostlo v nynější podobu. Právě v tento den totiž světlo světa poprvé spatřila Klubovna. Z původně hudebně publicistické rubriky na jednom z webzinů vznikl samostatně soběstačný projekt, který se však snaží navázat na původní ideu. Nedělat ze svých fanoušků pouhé bezduché konzumenty, ale aktivní součást celého mimořádně interaktivního projektu.

Sleduj nás na: