Bratři Rocky a Ross Lynchovi z The Driver Era vyrážejí na X GIRLFRIEND Tour, s kterou zavítají i do Prahy

Bratři Rocky a Ross Lynchovi z The Driver Era vyrážejí na X GIRLFRIEND Tour, s kterou zavítají 20. října do pražského klubu Sasazu.

Jako support se k The Driver Era připojí Almost Monday.

Skupina THE DRIVER ERA, kterou tvoří bratři Rocky a Ross Lynchovi, je známá svým charakteristickým zvukem a živou show. Od svého debutového singlu “Preacher Man” v roce 2018 nasbírali přes 450 milionů streamů, získali přes 31 milionů sledujících na sociálních sítích a pochvalně se o nich vyjádřily například Rolling Stone, NME, PAPER, MTV a mnoho dalších. Ze studiových alb X, Girlfriend (obsahující hitový singl “A Kiss”) a Summer Mixtape si duo vysloužilo vysoké uznání, Alternative Press je ocenil za vytvoření “zvuku, který je jim vlastní”.

V říjnu 2023 vydali singl “Rumors”, k němuž natočili doprovodný videoklip, který od svého vydání nasbíral téměř 2 miliony zhlédnutí. Rok 2024 zahájili vydáním nového singlu “Get Off My Phone”, jehož videoklip dává fanouškům ochutnat, co mohou očekávat od nadcházejícího turné.

Kromě toho, že je zpěvák Ross dynamickým a talentovaným hudebníkem, je také uznávaným herec, který si zahrál v seriálech ‘Chilling Adventures of Sabrina’ společnosti Netflix, v životopisném filmu ‘My Friend Dahmer’ a ve filmu ‘Dahmerův přítel’ a více. Nedávno se objevil ve virálním videoklipu k písni Troye Sivana “One Of Your Girls”.

CENA VSTUPENEK OD 990 Kč | V PRODEJI TAKÉ VIP BALÍČKY
PŘEDPRODEJ PRO ČLENY LIVE NATION KLUBU OD 16. 5. 2024 V 10:00
VSTUPENKY V PRODEJI V SÍTÍCH TICKETMASTER A GOOUT OD 17. 5. 2024 V 10:00

Klubovna vždycky vynikala rychlostí zpracovaných materiálů a motivovaností. A přesně tyhle atributy dotáhla Min k dokonalosti. Zpracované fotky ještě během setu kapel? Pro naši tryskomyš žádný problém!

klubovna logo banner

13. 2. 2013 – v toto na oko banální datum vzniklo něco, co z původního skromného a ne úplně sebevědomého článku přerostlo v nynější podobu. Právě v tento den totiž světlo světa poprvé spatřila Klubovna. Z původně hudebně publicistické rubriky na jednom z webzinů vznikl samostatně soběstačný projekt, který se však snaží navázat na původní ideu. Nedělat ze svých fanoušků pouhé bezduché konzumenty, ale aktivní součást celého mimořádně interaktivního projektu.

Sleduj nás na:

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No feed with the ID 2 found.

Please go to the Instagram Feed settings page to create a feed.