Crippled Fingers hodlají posouvat hranice. Jejich nový klip je toho důkazem (Exkluzivní premiéra)

Jestli je něco pozvácím znakem pražské čtveřice Crippled Fingers, tak je to energie. Jejich koncerty se rozhodně neodehrávají v “suchým triku” a na stejný základ sáhejí i na startu nové éry, kterou odpaluje klip “Break the Line“!

“Získáváme fame, poznáváme nový zajímavý lidi a hlavně – jsme silnější jako kapela i jako jednotlivci. Tohle je pro nás nová kapitola. Novej zvuk, přístup a smysl pro detaily.” hlásí sebevědomě kapela, která loni trhala post-lockdownové rekordy, kdy stihla v rámci možností kupit koncert za koncertem.

“V této době jsme chtěli povzbudit lidi a naše fanoušky, aby „prolomili hranici“ od energeticky náročnejch podmínek a pokusili se žít bez stresu. Break the Line neni jediný, co od nás můžete letos očekávat.”

Tak se budeme těšit! Už premiérovaná novinka “Break the Line” zní víc než slibně!

13. 2. 2013 – v toto na oko banální datum vzniklo něco, co z původního skromného a ne úplně sebevědomého článku přerostlo v nynější podobu. Právě v tento den totiž světlo světa poprvé spatřila Klubovna. Z původně hudebně publicistické rubriky na jednom z webzinů vznikl samostatně soběstačný projekt, který se však snaží navázat na původní ideu. Nedělat ze svých fanoušků pouhé bezduché konzumenty, ale aktivní součást celého mimořádně interaktivního projektu.

Sleduj nás na: