Deprese jako kreativní východisko? Borrowd jí přetavili v nový singl

Tak v tomhle případě nudu v Brně rozhodně nečekejte! Čtyři ztracené muzikantské duše z kapel jako Ghostface, Eponine, Emplane nebo Indiverse se potkaly v Borrowd. Výsledkem jsou nabrané zkušenosti, které se snaží přetavit v to nejlepší společné dílo. Jejich nové kreativní dítě nese název “Woekeepers” a předznamenává příchod alba “I built this house of glass for you“, které budeme s Borrowd letos vydávat. A jako první ho můžete slyšet na Klubovním webu!

Je to taky v pořadí druhý song, který jsme spolu napsali a pojednává o tom, jak muzikanti dokážou využít podzimních splínů a depresí a nasát z nich inspiraci pro tvorbu nové hudby, která ty pocity pak zase pomůže zahnat.” přiznává kapela své vnitřní demony, které se rozhodla kreativně přetavit.

“Když singl vznikal, ještě jsme nevěděli, jak velký význam pro nás bude mít v době karanténní izolace. Proto jsme do klipu nacpali všechno, co jsme za naše krátké působení před pandemií stihli zažít. Zkušebna, kamarádi, skejtovačky, backstage a těch pár koncertů, co jsme stihli odehrát, než se všechno zavřelo.” zní z řad Borrowd, kteří se rozhodli nenechávat nohy na stole a naopak zuřivě tvořit

Odměnou jim bude i účast na listopadové KlubovnaFajtfest Night, kde se představí například po boku hvězdných Slaves nebo Acres. “Jako všichni se samozřejmě fest těšíme, až zaženeme koronu a uvidíme se na dalších parádních akcích jako je třeba KlubovnaFajtfest Night v Brně!

FB EVENT

PŘEDPRODEJ


SLEDUJ KLUBOVNU 

FACEBOOK

INSTAGRAM

YOUTUBE

SPOTIFY

13. 2. 2013 – v toto na oko banální datum vzniklo něco, co z původního skromného a ne úplně sebevědomého článku přerostlo v nynější podobu. Právě v tento den totiž světlo světa poprvé spatřila Klubovna. Z původně hudebně publicistické rubriky na jednom z webzinů vznikl samostatně soběstačný projekt, který se však snaží navázat na původní ideu. Nedělat ze svých fanoušků pouhé bezduché konzumenty, ale aktivní součást celého mimořádně interaktivního projektu.

Sleduj nás na: