Report: Counterfeit v RockCafé potvrdili status vycházející kytarové senzace

Plán na nedělní večer byl jasný. Po vyprodaném červnovém koncertě v Chapeau Rouge k nám znovu zavítali a tentokrát již s novou deskou Together We Are Stronger, kterou vydali 17. března.

Už na první kapelu to pod pódiem pořádně vřelo. Alt-rockoví Decade započali celý večer s takovou dávkou energie, až bylo škoda, že jejich set obsahoval pouze 6 songů. O to víc si to ovšem fanoušci užili.

Není k dispozici žádný popis fotky.

Jako další rozbouřili publikum Tigress, britská pop-rock kapela, jejíž první EP vyšlo roku 2015 v co- produkci kytaristy You Me At Six.. V čele se sympatickou frontmankou Kate předvedli skvělou show a komunikaci s publikem nebyla nouze.

Není k dispozici žádný popis fotky.

Není k dispozici žádný popis fotky.

Po delší pauze a zvukovce, kdy se raději nikdo neodvážil vzdálit od stage a opustit horko těžko dobité místo v přeplněném Rock Café, přišli konečně na řadu hlavní hvězdy večera – Counterfeit. Londýnská punk-rock kapela hrající teprve od roku 2015 v průběhu svého hodinového setu div nezbořila celý klub.

Není k dispozici žádný popis fotky.

Fanoušci (resp. fanynky) u vytržení, frontman (který je mimo jiné i herec) lozící po konstrukcích sálu, neuvěřitelná energie sršící z každého člena a úderné kytarové riffy. Došlo i na pomalejší song odehraný zpěvákem Jamiem v davu mezi lidmi, po té, co se dožádal úplného ticha slovy “Shut your fu*king mouth.”

Není k dispozici žádný popis fotky.

Counterfeit rozhodně opět dokázali, že patří na vrchol punk-rockové scény.  A že se dá parádně zpotit i u jinak klidného nedělního večera.

Není k dispozici žádný popis fotky.

Foto a text Lucie Bernatínková

13. 2. 2013 – v toto na oko banální datum vzniklo něco, co z původního skromného a ne úplně sebevědomého článku přerostlo v nynější podobu. Právě v tento den totiž světlo světa poprvé spatřila Klubovna. Z původně hudebně publicistické rubriky na jednom z webzinů vznikl samostatně soběstačný projekt, který se však snaží navázat na původní ideu. Nedělat ze svých fanoušků pouhé bezduché konzumenty, ale aktivní součást celého mimořádně interaktivního projektu.

Sleduj nás na: