Koncert The Gaslight Anthem se přesouvá do nových prostorů

IKONA MODERNÍHO ROCKU THE GASLIGHT ANTHEM DORAZÍ DO PRAHY S NOVOU DESKOU

D Smack U Promotion z technických důvodu přesouvají červnový koncert do pražské Roxy Prague! Datum zůstává neměný – 25. červen 2024

Jedineční rockeři z New Jersey, The Gaslight Anthem, se vydávají na turné po Velké Británii a Evropě a nevynechají ani Prahu. 25. června 2024 představí svým fanouškům v klubu Roxy novou desku na kterou se čekalo dlouhých devět let a vyšla na podzim v 2023. Ideální kombinace rocku, punkových vlivů a folku a naživo to bude naprostá paráda.

Nepropásněte! Vstupenky pořídíte od pátku 3. listopadu 11:00 na GoOutu a v síti Ticketportal.

The Gaslight Anthem za sebou mají kultovní alba jako například The ’59 Sound nebo Handwritten. Videoklip ke skladbě 45 má na YouTube skoro deset milionů zhlédnutí, Handwritten šest. Emotivní rockeři totiž zkrátka a jednoduše mají své místo na hudební scéně a když to navíc dělají tak dobře, jako právě The Gaslight Anthem, musí se úspěch dostavit. A tady se rozhodně dostavuje. Navzdory tomu, že měla kapela sedmiletou pauzu.

Po letech se kapela vrací v plné síle, nové album se jmenuje History Books a úvodní song stejného jména s kapelou nazpíval legendární Bruce Springsteen. Deset tracků na desce zkoumá všechno od smrtelnosti, přes duševní nemoci až po nejrůznější rozměry nejistých mezilidských vztahů. Skladby jsou emotivní a přitom vůbec ne laciné a plytké, naopak. Hloubavé a přitom energické melodie jim dodávají ten správný náboj a šmrnc a je to prostě pravá punk-rockárna se vším všudy.

„Velká část téhle desky se zabývá vším tím špatným, co ve světě vidíme. Je o složitých věcech, kterými v životě procházíme a o tom, jak se s nimi můžeme vyrovnat,“ říká zpěvák a kytarista kapely Brian Fallon. „Myslím si, že odpověď je skrytá v tom, že jsme v tom všichni společně. To určitým způsobem pomáhá, když víte, že každý se musí s něčím vypořádávat, přestože to není snadné. Hlavní message toho alba je empatie.“

The Gaslight Anthem Prahu už v minulosti navštívili a jejich koncerty byly skvělé, mají pro fanoušky jemné balady i songy plné hutných kytarových riffů a divokých bicích. Je v tom všechno, co může člověk potřebovat, aby se vyřádil a zároveň, aby se stihl zastavit a říct si, za co je na světě vděčný. Protože i tohle se snaží The Gaslight Anthem na nové desce zdůraznit.

Jako support se před The Gaslight Anthem představí – Spanish Love Songs!

Klubovna vždycky vynikala rychlostí zpracovaných materiálů a motivovaností. A přesně tyhle atributy dotáhla Min k dokonalosti. Zpracované fotky ještě během setu kapel? Pro naši tryskomyš žádný problém!

klubovna logo banner

13. 2. 2013 – v toto na oko banální datum vzniklo něco, co z původního skromného a ne úplně sebevědomého článku přerostlo v nynější podobu. Právě v tento den totiž světlo světa poprvé spatřila Klubovna. Z původně hudebně publicistické rubriky na jednom z webzinů vznikl samostatně soběstačný projekt, který se však snaží navázat na původní ideu. Nedělat ze svých fanoušků pouhé bezduché konzumenty, ale aktivní součást celého mimořádně interaktivního projektu.

Sleduj nás na: