A teď ani hnout! Kde se vzala Mannequin Challenge?

Tu hru zná každé malé dítě. Říká se jí “štromzo” nebo “zkamenění” a hráli jste jí na 100% jako malé děti ve školce nebo družině.

Nyní se z něj stal evergreen, který jsme si ve spolupráci s přátelenou metalcorovkou Behind The Mirror vyzkoušeli i my! O tom, jak nám to šlo či nešlo se můžete přesvědčit v tomto videu.

Mannequin Challenge minulý rok nakopla skupina středoškolských studentů z Jacksonville na Floridě. A okamžitě se z ní stal taktéž jako v případě Ice Bucket Challenge (tu pro vás rozhodně točit nebudeme) virální hit roku. Ve spolupráci s basketbalovými šampiony Cleveland Cavaliers okolo fenomenálního LeBrona Jamese se do něj zapojila dokonce i žena americkýho ex-prezident Michelle Obama, ale i řada dalších herců a hlavně sportovních týmů. Tata iniciativa ostatně vychází ze sportovního prostředí.

Základní premisa je jasná. Vytvořit statický příběh, ve kterém nikdo nehne ani brvou. V podstatě jde o takový mini sitcom do jedné či více minut. My jsme se pokusili spojit dokonce dva virální trendy, protože závěrečný mosh naráží zase na taktéž kdysi velmi oblíbený Harlem Shake.

Pozadu však nezůstali ani metalcore kapely a právě ty do toho nápadu nepřímo uvrtaly i nás! Přehled těch nejlepších “core štromz” najdete zde!

Atilla

Black Beatles

https://www.youtube.com/watch?v=VeEFii5JeyY

Call Upon the Sovereign

I See Stars

 

 

Když jsem se rozhodoval co budu chtít dělat ve volném čase, Klubovna byla jasnou volbou. Více nejen o mne, ale o celém týmu Klubovny zjistíte v sekci NÁŠ TÝM.

klubovna logo banner

13. 2. 2013 – v toto na oko banální datum vzniklo něco, co z původního skromného a ne úplně sebevědomého článku přerostlo v nynější podobu. Právě v tento den totiž světlo světa poprvé spatřila Klubovna. Z původně hudebně publicistické rubriky na jednom z webzinů vznikl samostatně soběstačný projekt, který se však snaží navázat na původní ideu. Nedělat ze svých fanoušků pouhé bezduché konzumenty, ale aktivní součást celého mimořádně interaktivního projektu.

Sleduj nás na: