Depression Island se nebojí změn. Do You Remember je toho důkazem a změny se vyplácí (Exkluzivní premiéra)

Do třetice všeho dobrého. Osvědčená spolupráce na premiérách s Depression Island má po “Flower” a “A.I.N.I.D.” dalšího následovníka, kterým je novinka “Do You Remember“. DI tentokrát sáhli po změně a využili služeb Ronyho Janečka.

“DO YOU REMEMBER  je song, který je od nás hodně tradiční díky “dvatisíceosmičkovejm” riffum, který si prostě nikdy neodpustíme, protože to takhle prostě máme rádi! A zároveň plný změn” objasňuje staré i nové pořádky v řadách Depression Island frontman Kráty.

Největší změnou je pak změna producenta. Kapela svěřila své služby do rukou Ronyho Janečka, kterého si DI nemohou vynachválit.“Poprvé jsme totiž nahrávali ve studiu u Ronyho Janečka (John Wolfhooker), který skladbu vystřelil jak produkčně, tak zvukově úplně do jiných rozměrů.” oceňují Depression Island rukopis kytaristy John Wolfhooker, který si vzal do parády produkci, mix & master.

“Pod klasicky depresivním textem si každý může představit koho potřebuje, protože každému přeci někdo chybí..Videoklip jsme tentokrát nechali víceméně celý na našem kamarádovi Milanovi, který se ujal jak kamery, tak režie, a samozřejmě také s pomocí naší milované Adri. ” děkujeme kapela svému tradičně dobře fungující týmu.

Jste spokojeni i napotřetí? Dejte kapele vědět v komentářích!

SLEDUJ KLUBOVNU 

FACEBOOK

INSTAGRAM

YOUTUBE

SPOTIFY

SLEDUJ DEPRESSION ISLAND

FACEBOOK

INSTAGRAM

YOUTUBE

SPOTIFY

klubovna logo banner

13. 2. 2013 – v toto na oko banální datum vzniklo něco, co z původního skromného a ne úplně sebevědomého článku přerostlo v nynější podobu. Právě v tento den totiž světlo světa poprvé spatřila Klubovna. Z původně hudebně publicistické rubriky na jednom z webzinů vznikl samostatně soběstačný projekt, který se však snaží navázat na původní ideu. Nedělat ze svých fanoušků pouhé bezduché konzumenty, ale aktivní součást celého mimořádně interaktivního projektu.

Sleduj nás na: