Vztahy křehké jako zrdcadlo. Depression Island otevírají nejosobnější téma (Exkluzivní premiéra)

Rodina, domov, pocit bezpečí a naprostého souznění. Pro spoustu z nás se jedná o samozřejmost, kterou nejdůležitější instituce v našich životech plní. Rodina je základ státu, ale především určující základní skupinou, která ovlivňuje a přímo směřuje kroky v našem dalším životě. A často i další generaci, která příjde na svět po nás.

Ne všechno je ovšem z toho výčtu samozřejmé. A zdaleka ne každý vztah na rodinné půdě naplňuje zdánlivě idylické souznění. Své o tom ví i v řadách Depression Island, kteří přichází s emotivní peckou “Mirrors”, která mapuje složitý vztah mezi otcem a synem. V hlavní roli sebe sama uvidíte frontmana Martina “Krátyho” Krátošku.

Mirrors je pro nás velice zásadní song, hlavně tedy pro našeho frontmana Krátyho. Jak sám řekl… když máš někoho rád ale oba jste moc drsňáci (smích) na to, aby jste si to řekli, napiš o tom lyrics,” a tak se dosud nevyřčená slova využila do kreativní tvorby.

“S tátou jsem měl vždycky divnej vztah, hodně hádek a tak, ale teď je to konečně zase celkem v klidu. Už hodně dlouho jsem měl v hlavě, že chci něco takovýho napsat, ale nevěděl jsem, jak to uchopit, tak doufám, že teď se to povedlo a nebude nasranej, až to uslyší a uvidí se v klipu. Asi nemá cenu to moc rozmazávat, vlastně ani nechci vytahovat osobní věci,” odkrývá Kráty citlivou část svého soukromého života.

“Prostě DÍKY táto za to, jak jsi mě vychoval! I když to se mnou občas nebyla prdel, zvládl jsi to dobře.” Nahrávali jsme tentokrát u Damiana Kučery, který se ujal i mixu a masteru, a jsme nadmíru spokojený. No posuďte sami. Videoklip už klasicky točil Milan Vopálenský. A musím říct, že když jsem to viděl poprvé, měl jsem skoro slzy v očích. Good Job brácho,” chválí si frontman svého tradičního spolupracovníka, kterému svěřil s kapelou svou dosud nejosobnější zpověď.

Depression Island jsou velkým příslibem, a proto jsme je povolali i na náš premiérový KlubovnaFest, který proběhne již 21. května v Cafe v Lese!

VSTUPNÉ:

předprodej na GoOut 350,- (KLIKEJ ZDE)

na místě 400,-

PRO VÍCE INFORMACÍ SLEDUJTE TAKÉ TYTO KANÁLY:

www.klubovna.net
https://www.instagram.com/klubovna_cz/

13. 2. 2013 – v toto na oko banální datum vzniklo něco, co z původního skromného a ne úplně sebevědomého článku přerostlo v nynější podobu. Právě v tento den totiž světlo světa poprvé spatřila Klubovna. Z původně hudebně publicistické rubriky na jednom z webzinů vznikl samostatně soběstačný projekt, který se však snaží navázat na původní ideu. Nedělat ze svých fanoušků pouhé bezduché konzumenty, ale aktivní součást celého mimořádně interaktivního projektu.

Sleduj nás na: