Vycházející hvězdy Blind Channel nu-metalu se vrací s novým albem a evropským turné do pražského MeetFactory!

Finské nu-metalové hvězdy BLIND CHANNEL, které se umisťují na předních příčkách hitparád, oznámily své nové album Exit Emotions, které vyjde příští rok u společnosti Century Media Records. Pátý studiový počin kapely navazuje na album Lifestyles of the Sick & Dangerous z roku 2022.

Začátkem letošního léta Blind Channel vydali svůj nový bombastický singl „DEADZONE“.

Se zprávou o novém albu Blind Channel oznamují také několik masivních koncertních plánů na zbytek roku 2023 a příští rok a žádné z nich není o nic důležitější než vlastní evropské turné Exit Emotions, které kapela odehraje jako headliner na jaře 2024. Turné po třiceti městech odstartuje 21. března v německém Oberhausenu a skončí o pět týdnů později 27. dubna ve finském Tampere. Jako jeho support se k nim připojí GHØSTKID.

CENA VSTUPENKY 690,- Kč. VSTUPENKY V PRODEJI V SÍTÍCH TICKETMASTER A GOOUT OD 29. 9. 2023 V 10:00

klubovna logo banner

13. 2. 2013 – v toto na oko banální datum vzniklo něco, co z původního skromného a ne úplně sebevědomého článku přerostlo v nynější podobu. Právě v tento den totiž světlo světa poprvé spatřila Klubovna. Z původně hudebně publicistické rubriky na jednom z webzinů vznikl samostatně soběstačný projekt, který se však snaží navázat na původní ideu. Nedělat ze svých fanoušků pouhé bezduché konzumenty, ale aktivní součást celého mimořádně interaktivního projektu.

Sleduj nás na:

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No feed with the ID 2 found.

Please go to the Instagram Feed settings page to create a feed.