TOP 2018 PODLE KLUBOVNY / NAZDY

V letošním roce jsme rozšířili i naší moravskou posádku. A jeden z autorů našeho Morava Talku – Nazdy, je dalším zhodnotitelem letošního roku. Na své si tentokrát přijdou hlavě fans kvalitního metalcoru!

TOP DESKY ROKU

Architect – Holy Hell

Fit For a King – Dark Skies

The Amity Affliction – Misery

Bury Tomorrow – Black Flame

Of Mice and Men – Defy

Twenty One Pilots – Trench

Underoath – Erase Me

Sunset Trail – Reflections

Glad For Today – Ready For a Show

The Word Alive -Violent Noise

TOP AKCE ROKU:

Fajt Fest

Jednoznačně největší překvapení. Celkové fungování festivalu v rodinném duchu. Ačkoliv není jeden z největších, získá si vás hned od začatku, všem doporučuji !Super výběr místa, výběr kapel, super organizace ! Přiští rok zase.

Aerodrome 

Byl jsem až překvapen, jaká jména všech různých žánrů se podařilo dostat do Česka. Až na organizaci stanového městečka za mě velký plus pořadatelům.

Attila v Praze

I když tohle byl jeden z těch menších koncertů, atmosféra mě pohltila hned na začátku. Možná to bylo tím, že jsem se na tu kapelu zrovna netěšil, ale Fronz je prostě človek, co to s lidma umí. Vypadá dost ostře, ale ze všeho nejvíc je vděčný fanouškům a šlo to dost vidět.

Of Mice and Men – Forum Karlín

Ve Foru Karlín pro mě byly lepší než hlavní kapela. Sice neměli tolik vyzualních prvků, ale prostě to mělo větší koule. Zpěvák a zároveň basák Aaron Pauley do toho dává svým hlasem tolik, že je to až neskutečný, co naživo zvládne .

OBJEV ROKU

Marpo a TroubleGang a jejich Dead Man Walking

PRŮSER ROKU

Nečekal jsme, že tohle někdy napíšu, ale letos považuji za největší průser Suicide Silence. Po úmrtí Mitche tuhle kapelu moc nesleduji, ale když jsem slyšel písničku Doris ( t eee) tak se mi chtělo brečet. Jasný, že kapela má mít nějaký přirozený vývoj, ale téhle kapele se to prostě nedaří.

Jejich vystupovaní taky nepovažuji za vhodné. Rozbíjení nástrojů na stagI… Jasně, je to show, ale mně je těch nástrojů líto :/ 😀 

 

13. 2. 2013 – v toto na oko banální datum vzniklo něco, co z původního skromného a ne úplně sebevědomého článku přerostlo v nynější podobu. Právě v tento den totiž světlo světa poprvé spatřila Klubovna. Z původně hudebně publicistické rubriky na jednom z webzinů vznikl samostatně soběstačný projekt, který se však snaží navázat na původní ideu. Nedělat ze svých fanoušků pouhé bezduché konzumenty, ale aktivní součást celého mimořádně interaktivního projektu.

Sleduj nás na: