Stop šikaně! Hlásí Pyromann, který do světa posílá emotivní Bolest (Exkluzivní premiéra)

Někteří z nás jí zažili, někteří jí pasivně přihlíželi a někteří sami konali na druhých. Šikana je jeden z nejhorších sociálních patologických jevů, který se promítá do fungování na školách, dětských táborech, ale i na pracovištích. Jasné NE tomuto svinstvu říká kapela Pyromann, která do hlavní role obsadila známou postavu tuzemských moshpitů.

Šikana bohužel prostupuje do všech oblastí naší společnosti. Českobudějovická formace má k tomuto tématu blízko, neboť přímo z jádra kapely zní, že si členové sami obdobnou zkušeností prošli, což nově přetavili v kreativní východisko. “Song Bolest popisuje naše vlastní zkušenosti, kdy jsme si každej prošli trošku temnějším obdobím a školní léta byla pro spoustu z nás takové osobní ‘peklo’. Myslím si, že tohle téma se bohužel za několik let vůbec nezměnilo a pořád je to problém, na který se snažíme poukázat právě v našem singlu. Chtěli jsme udělat pořádnej materiál a už jsme se nechtěli držet zpátky,” uvádí Pyromann v otevřené zpovědi pro náš web.

Řekli jsme si, že nejlepší volbou pro realizaci našich představ a potřeb bude Damian Kučera (Skywalker). A za nás musíme říct, že to byla nejlepší volba a skvělá zkušenost! Už teď víme, že se k němu určitě vrátíme,” chválí si spolupráci s věhlasným producentem.

Tahle věc vznikla úplnou náhodou. Měli jsme jen úvodní riff a nic víc, odložili jsme to na neurčito. Po delší době jsme na tom zase začali makat, upravovat a výsledek na sebe nenechal dlouho čekat. Navíc je to úvodní song k našemu nadcházejícímu EP, které vyjde začátkem května. Křest našeho EP je plánován na 6.5. 2023 v klubu MC Fabrika,” nastiňují budoucí velké plány.

Obrovský dík patří Filipovi Šulcovi aka Corekid, který s námi všechno tohle absolvoval a byl doopravdy pro každou špatnost, kterou jsme na něj vymysleli. Spoustu věcí navrhl i on sám a vůbec ničeho se nebál. Hlavní role se ujal na jedničku!” oceňuje kapela hlavního představitele, kterého můžete registrovat v nejednom moshpitu.

klubovna logo banner

13. 2. 2013 – v toto na oko banální datum vzniklo něco, co z původního skromného a ne úplně sebevědomého článku přerostlo v nynější podobu. Právě v tento den totiž světlo světa poprvé spatřila Klubovna. Z původně hudebně publicistické rubriky na jednom z webzinů vznikl samostatně soběstačný projekt, který se však snaží navázat na původní ideu. Nedělat ze svých fanoušků pouhé bezduché konzumenty, ale aktivní součást celého mimořádně interaktivního projektu.

Sleduj nás na: