Chlastem zlomený srdce nevyléčíš. 123 Fake Street představují nový song s nečekaným hlavním hrdinou (Exkluzivní premiéra)

123 Fake Street se před pár dny uvedli chytlavým singlem “123 Gang”, ale jak už zaznělo na začátku, tohle všechno je jenom začátek! Další zářez na sebe nenechal dlouho čekat. A tentokrát jde o rozchodovou sypačku s nečekaným hlavním hrdinou!

Pocity zrady, smutku a zatracení. Rozchod dokáže zamávat s každým a často se v poláskové etapě ztrácíme ve všem a hlavně sami v sobě. 123 Fake Street o tom ví své, a tak po průvodním representu přichází s o dost vážnější citově zabarvenou tématikou. “’You’re Not Alone’ je druhá věc z našeho chystaného EP. Je to song, co pustíš kámošovi, kterej je rozbitej po rozchodu, a chceš, aby se vzchopil a přestal se v tom utápět a topit se v chlastu,” snaží se dát kapela naději všem rozbitým srdcím.

A jak už se říká, vítězná sestava se nemění. “Celý EP jsme nahrávali u Damiana Kučery na Slapech, takže u YNA tomu nebylo jinak. Klip tentokrát točila Krátyho žena Adri, o střih a edit se podělila s bráchou Brianem. A tohle duo funguje opravdu skvěle!” také tentokrát zůstal produkční tým stát na doslova rodinných základech.

V minulém klipu se mihl stále populárnější Refew, tentokrát se dokonce do hlavní role pasoval kolega Dorian, který letos vydal sympaticky znějící desku “Everyday is May”, kde se na jednom tracku objevil bubeník Benjamin. Tentokrát se role i žánry prohodily. “Ve videu se taky objevil náš kámoš David aka rapper Dorian, který se role broken boye ujal na jedničku. Ať žije propojování scén!” razí 123 Fake Street mantru, jež se na našem webu objevuje také jako tématická kategorie.

Nejen v tomhle jsme s novou nadějí tuzemské scény za jedno!

SLEDUJ KLUBOVNU 

FACEBOOK

INSTAGRAM

YOUTUBE

SPOTIFY

klubovna logo banner

13. 2. 2013 – v toto na oko banální datum vzniklo něco, co z původního skromného a ne úplně sebevědomého článku přerostlo v nynější podobu. Právě v tento den totiž světlo světa poprvé spatřila Klubovna. Z původně hudebně publicistické rubriky na jednom z webzinů vznikl samostatně soběstačný projekt, který se však snaží navázat na původní ideu. Nedělat ze svých fanoušků pouhé bezduché konzumenty, ale aktivní součást celého mimořádně interaktivního projektu.

Sleduj nás na:

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No feed with the ID 2 found.

Please go to the Instagram Feed settings page to create a feed.