Společnost nespí a While She Sleeps jsou toho důkazem

V reakci na současnej srab, ve kterým jsou kapely, kluby a vlastně celej hudební průmysl se rozhodli členové metalcorový kapely ze Sheffieldu vytvořit komunitu na čím dál známější platformě Patreon, aby se udrželi nad vodou.

Projekt dostal název “Sleep Society“, stejně jako album, který vyjde 16. dubna přístího roku a sdružuje fanoušky kapely, kteří je můžou formou měsíčního předplatnýho finančně podpořit a získat tak kupu zajímavýho contentu navíc (online shows, náhled do zkušebny, nebo třeba slevu na merch a i fyzickej certifikát o členství).

WSS chtějí rozšířit povědomí o trvale udržitelný pomoci kapelám, který se jak prognózy napovídají, minimálně do léta 2021 na pódia nepodívají. Podle Loze Taylora, frontmana kapely je fungování kapely srdeční záležitost pro každýho z členů a už neodmyslitelnou součástí jejich životů a současně ani fanoušci nechtějí nechat kapelu padnout. Release novýho songu “Sleep Society“, kterej se uskutečnil 15.10.2020 zvedlo vlnu solidarity a v dnešnímu dni je na Patreonu kapely přes 2000 podporujících fanoušků.

Přejem nejen While she Sleeps ale i ostatním kapelám a členům hudebního průmyslu, aby se udrželi nad vodou a snad je budeme moct zase brzo podporovat chozením na koncerty. Nebo alespoň na inovativních platformách jako právě Patreon.


Patreon WSS: https://www.patreon.com/…eps

Text // Denisa

klubovna logo banner

13. 2. 2013 – v toto na oko banální datum vzniklo něco, co z původního skromného a ne úplně sebevědomého článku přerostlo v nynější podobu. Právě v tento den totiž světlo světa poprvé spatřila Klubovna. Z původně hudebně publicistické rubriky na jednom z webzinů vznikl samostatně soběstačný projekt, který se však snaží navázat na původní ideu. Nedělat ze svých fanoušků pouhé bezduché konzumenty, ale aktivní součást celého mimořádně interaktivního projektu.

Sleduj nás na:

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No feed with the ID 2 found.

Please go to the Instagram Feed settings page to create a feed.