Slyšte jako první! Jak zní nové album nadějných Above (exkluzivní premiéra)

Letošní rok patří na Klubovním webu hlavně exkluzivní premiérám. Přesto je následující premiérou premiérou i pro nás. Vůbec poprvé se na našem webu objevuje premiéra celého alba. Přivítejte a slyšte desku Spaceship od nadějných Above!

Debutové album nese název Spaceship a obsahuje 8 písniček, přičemž ambice byla, aby každá písnička zněla jinak.

“Pořád se dost proplítáme všema možnýma žánrama a zkoušíme nový věci. Každopádně většina písniček vznikala někdy v květnu roku 2019 a postupně jsme si říkali, že by nebylo od věci si to všechno nahrát. “ vrací se trochu do minulosti albový debutanti.

A jak vznikalo samotné natáčení?

“Pro nás docela zajímavej zážitek prvně ve studiu (Ambit 1084) v Českém Krumlově – moc jsme nevěděli co a jak, ale ve finále to tolik nevadilo protože kluci nám se vším dost pomohli. Zkusili jsme nahrát všech 8 písniček v jeden den, což díky klukům ze studia nebyl problém a výslednej zvuk nás fakt dost bavil. Vzhledem k tomu, že jsme ve studiu strávili asi jen 8 hodin, tak jsme s výsledkem byli dost spokojení. Líbí se nám na něm ta surovost našeho nápadu – že se výsledek nelišil od naší představy jak to chcem. “

Ještě jednou bysme chtěli poděkovat Fílovi a Kubovi z Ambit 1084 studios – za možnost si u nich album nahrát, Olze Žítkové – za nádherně namalovaný obraz, ze kterého jsme potom s Kubovo pomocí a jeho foťákem udělali dost pěknej cover, Evě – za skvělý skicy zachycující téma každýho songu, a kterýma jsme doplnili náhledy na písničky, a spoustě dalších lidí za pomoc a nápady, ale hlavně nervy s náma třema!” zakončuje bilancování vděčně nová jihočeská naděje.


klubovna logo banner

13. 2. 2013 – v toto na oko banální datum vzniklo něco, co z původního skromného a ne úplně sebevědomého článku přerostlo v nynější podobu. Právě v tento den totiž světlo světa poprvé spatřila Klubovna. Z původně hudebně publicistické rubriky na jednom z webzinů vznikl samostatně soběstačný projekt, který se však snaží navázat na původní ideu. Nedělat ze svých fanoušků pouhé bezduché konzumenty, ale aktivní součást celého mimořádně interaktivního projektu.

Sleduj nás na:

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No feed with the ID 2 found.

Please go to the Instagram Feed settings page to create a feed.