Goofy Cow předávají naději v časech beznaděje (Exkluzivní premiéra)

Premiéra Goofy Cow podruhé!

Olomoucký kravál si i podruhé pro svou videoklipovou premiéru vybral náš web, kde po debutovém videoklipu Break Me Down naváže nová klipovka Hopeless.

“Single Hopeless v podstatě navazuje tam, kde jsme skončili s minulým singlem Break Me Down. Na rozdíl od Break Me Down jsme ale chtěli být přímočařejší, aby měl song větší a rychlejší spád. V songu se objevují snad všechny prvky muziky, který nás aktuálně ovlivňují. Od klasických beatů, přes elektroniku v podobě samplů po rapovou pasáž.” vysvětluje kapela, která chtěla naplno podrthnout svojí multižánrovou variabilitu.

A o čem novinka podstatně nadupanější novinka hovoří?

“Tématem je Hopeless zasazený do aktuálního prostředí depresí a stavu, kdy je člověk uzavřený sám do sebe a odmítá si nechat pomoci od ostatních. Jediný, kdo tě tedy může dostat zpátky do pohody jsi vlastně ty sám, sám musíš udělat první krok a chtít .”

To ostatně vystihuje i dějová linka, která demonstruje osobu zavřenou v pokoji, který se chce mermomocí potřebuje dostat ven, ale i přesto, že se mu to podaří, tak se vrací zpět na své místo, do své komfortní zóny. O vizuál videoklipu se postaral Radim Věžník.

NADCHÁZEJÍCÍ KONCERTY

26.6. Jesenik – SOS Festival

17.7. Olomouc – Doga

1.8. Špětfest – Miniedition

13. 2. 2013 – v toto na oko banální datum vzniklo něco, co z původního skromného a ne úplně sebevědomého článku přerostlo v nynější podobu. Právě v tento den totiž světlo světa poprvé spatřila Klubovna. Z původně hudebně publicistické rubriky na jednom z webzinů vznikl samostatně soběstačný projekt, který se však snaží navázat na původní ideu. Nedělat ze svých fanoušků pouhé bezduché konzumenty, ale aktivní součást celého mimořádně interaktivního projektu.

Sleduj nás na: