Post-hardcoroví Being As An Ocean už v úterý 22. listopadu v pražském Rock Café

V Praze, 18. listopadu – Českým fanouškům dobře známá kalifornská post-hardcorová partička Being As An Ocean se již v úterý 22. listopadu vrací do České republiky. Naposledy předvedli, co umí, na závěrečném dnu letošního Rock for People a byla to jízda. Od chvíle, kdy se poprvé vynořili z hornatých oblastí San Diega, přinášejí Being As An Ocean při každém vystoupení strhující zážitek plný emocí a posthardcorové údernosti, který v sobě mísí mluvené slovo, screamy a hedvábně hladké čisté vokály. Na blížící se večírek v pražském Rock Café nebudou sami, jako speciální hosté vystoupí britští rockeři As Everything Unfolds a němeční post-hardcoroví Sperling. První zmínění se českému publiku taktéž představili na letošním ročníku Rock for People.

Vstupenky na pražskou show, která se koná v rámci série Rock for People Concerts, jsou v prodeji v síti GoOut.net: https://goout.net/cs/listky/being-as-an-ocean+specialni-hoste-as-everything-unfolds+sperling/dxsn/

Tvorbu Being As An Ocean ovlivnil zvuk takových velikánů, jako jsou Bring Me The Horizon, MewithoutYou, Sigur Rós, Oceana, Comeback Kid, Underoath nebo Touché Amoré. Poslední a překvapivě filmová deska Being As An Ocean z roku 2019 Proxy: An A.N.I.M.O. Story ukazuje kapelu ve zcela novém světle a pochvalné recenze slibují, že o této kapele bude ještě hodně slyšet.

Název kapely byl ovlivněn citátem, který pronesl Mahátma Gándhí: “Nesmíš ztratit víru v lidstvo. Lidstvo je jako oceán; když se pár kapek oceánu ušpiní, oceán se neušpiní.”

FB událost: https://www.facebook.com/events/432143688553061

klubovna logo banner

13. 2. 2013 – v toto na oko banální datum vzniklo něco, co z původního skromného a ne úplně sebevědomého článku přerostlo v nynější podobu. Právě v tento den totiž světlo světa poprvé spatřila Klubovna. Z původně hudebně publicistické rubriky na jednom z webzinů vznikl samostatně soběstačný projekt, který se však snaží navázat na původní ideu. Nedělat ze svých fanoušků pouhé bezduché konzumenty, ale aktivní součást celého mimořádně interaktivního projektu.

Sleduj nás na:

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No feed with the ID 2 found.

Please go to the Instagram Feed settings page to create a feed.