Nesmrtelnost v podání Born From Pain. Nový klip k LIVE FOREVER je venku!

Dodat trochu naděje teď potřebujeme všichni. K současnýmu stavu našich myslí je fajn si pustit něco energickýho, co nás vytáhne z chmurů a prokrastinace-Nizozemští Born From Pain jako by nás vyslyšeli a vydali novej klip ke svýmu songu „Live Forever“ z alba TRUE LOVE (2019). A je to pořádná nakopávačka!

Můžeme si tak aspoň prostřednictvím nich připomenout koncertní atmosféru a nabudit se na lepší zítřky. Skvělou show kluci předvedli na loňský Summer Punk Párty ve Volyni, kde rozmoshovali dav takovým stylem, že se měla ochranka co otáčet, aby někdo nepřišel vlivem euforie k úrazu. A dostali jsme dechberoucí show, která potěší srdce nejednoho fanouška hardcoru.

klubovna logo banner

13. 2. 2013 – v toto na oko banální datum vzniklo něco, co z původního skromného a ne úplně sebevědomého článku přerostlo v nynější podobu. Právě v tento den totiž světlo světa poprvé spatřila Klubovna. Z původně hudebně publicistické rubriky na jednom z webzinů vznikl samostatně soběstačný projekt, který se však snaží navázat na původní ideu. Nedělat ze svých fanoušků pouhé bezduché konzumenty, ale aktivní součást celého mimořádně interaktivního projektu.

Sleduj nás na:

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No feed with the ID 2 found.

Please go to the Instagram Feed settings page to create a feed.