Hudební chlouba Litoměřic opět v plné síle. Jak zní novinka Lure od Anime Torment?

Anime Torment hlásí se po odpočinkové éře opět vrací na scénu a rovnou s novým videoklipem k singlu “Lure“. Kapela jež je nesmazatelně spojena s festivalem Death Coffee Párty opět sází na osvědčenou spolupráci s režisérem Radimem Věžníkem, se kterým přivedli na svět i předchozí klip “Last Farewell“.

“Na začátku jsme měli v plánu natočit klip na úplně jinou věc z EPka. Bohužel situace na podzim nám nedovolila náročnější natáčení, tak jsme se rozhodli pro písničku “Lure”. Mělo jít o jednoduchý klip, záběry na kapelu a k tomu prostřihy z války IS. Za kameru se opět postavil Radim Věžník, který nám na rovinu řekl, ať vymyslíme něco originálnějšího.” připomíná kapela původní peripetie okolo vzniku nového audiovizuálního počinu.

“Takže den před natáčením jsme vymysleli krátkou scénku, která se do klipu dotáčela v Brně. Těšte se na pořádnou nálož brutality, krve a agrese.” lákají Anime Torment na klip, který potvrzuje, že na ty správné věci se vyplatí počkat.

Na konci léta jsme nevěděli jaká situace bude v zimě, ale chtěli jsme desku vydat se vším co k tomu patří, tz křest, párty a maximální promo. Bohužel nyní jsme ve stejné situaci a EP vyjde 25.2.2021 i kdyby se ještě nemohlo hrát. Máme nějaké nápady, jak vydání placky zpestřit, uvidíme, jak vše dopadne… Situace kolem covidu, je smutná, bohužel nikdo z nás s tím nic nenadělá. Plánované podzimní tour s Kraanium, Putrid Pile a Epicardiectomy se přesunulo na rok 2021, pevně doufáme, že konečne klapne.” mapuje kapela plány letošek.

“My makáme na novém materiálu a snažíme se dělat věci, na které jinak při koncertování nemáme tolik času. Hrajeme přes deset let a jezdíme koncerty, tourka skoro bez přestání, je to pro nás zvláštní období, čekáme, až to skončí a život se vrátí do normálu.” uzavírají Anime Torment

Jak vás jejich krvavá novinka baví?

SLEDUJ KLUBOVNU 

FACEBOOK

INSTAGRAM

YOUTUBE

SPOTIFY


13. 2. 2013 – v toto na oko banální datum vzniklo něco, co z původního skromného a ne úplně sebevědomého článku přerostlo v nynější podobu. Právě v tento den totiž světlo světa poprvé spatřila Klubovna. Z původně hudebně publicistické rubriky na jednom z webzinů vznikl samostatně soběstačný projekt, který se však snaží navázat na původní ideu. Nedělat ze svých fanoušků pouhé bezduché konzumenty, ale aktivní součást celého mimořádně interaktivního projektu.

Sleduj nás na: