Někdejší hlas Call Tracy je Dim Haze (Exkluzivní premiéra)

Call Tracy.

Dozajista prvotní asociace, která bystrému posluchači vyvstane při vyslovení jména Vláďa Zemánek.

rozlučku s Call Tracy provázala dojemně emotivní atmosféra

Sympatický rodák ze severu Čech se na pár let odmlčel, cestoval po světě a nabíral inspiraci, kterou nyní hodlá zhmotnit v novém projektu Dim Haze. V exkluzivní premiéře si nyní můžete dát debutový singl Ideal.

Dim Haze je sólový projekt, který jsem založil s cílem spolupracovat s talentovanými umělci, prozkoumávat nové způsoby tvoření písní a kombinovat různé žánry. Zároveň pro mě představuje způsob, jak si třídit myšlenky a emocionálně se distancovat od nepříjemných životních událostí a zdánlivých křivd. Je to vlastně taková psychoterapie. uvádí Vláďa svou motivaci.

Chci, aby byl v textech pro Dim Haze poznat nadhled, který mi dříve v životě, a tím pádem i v textech, chyběl. Z toho vyplývá, že se v tvorbě Dim Haze odráží nejen určitá melancholie, ale i nostalgie a pokora.”  

‚Ideal‘ je ukázkový příklad. Text je inspirován vztahem mezi dvěma nekompatibilními partnery, kteří se ho snažili udržet především na základě falešných představ a ideálů o tom druhém. To samozřejmě neklaplo. Nechci zacházet do detailů, je pro mě důležité, aby si v tom všichni posluchači našli to svoje.” definuje upřímnost sám k sobě i posluchači

K hudebnímu návratu dopomohli Vláďovi kámoši z dob, kdy obrážel kluby ještě pod hlavičkou Call Tracy. Na singlu Ideal se podíleli bratři Jandáci (ex-Call Tracy), Víťa Kořistka a Otomar Novotný (Nature Trip) a Timothy Činčala (ex-Home for Real).  Vizuály si vzal na starost Pavel Eder (ex-Home for Real). Společnou práci a tvorbu se všemi jmenovanými označil za obohacující zkušenost a radost.

Jedním z pomocníků nového projektu byl i Víťa Kořistka z Nature Trip

Dejte Vláďovi feedback, jak vás zaujala jeho nová tvorba. My mu v tom rozhodně budeme držet palce!

Když jsem se rozhodoval co budu chtít dělat ve volném čase, Klubovna byla jasnou volbou. Více nejen o mne, ale o celém týmu Klubovny zjistíte v sekci NÁŠ TÝM.

klubovna logo banner

13. 2. 2013 – v toto na oko banální datum vzniklo něco, co z původního skromného a ne úplně sebevědomého článku přerostlo v nynější podobu. Právě v tento den totiž světlo světa poprvé spatřila Klubovna. Z původně hudebně publicistické rubriky na jednom z webzinů vznikl samostatně soběstačný projekt, který se však snaží navázat na původní ideu. Nedělat ze svých fanoušků pouhé bezduché konzumenty, ale aktivní součást celého mimořádně interaktivního projektu.

Sleduj nás na:

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No feed with the ID 2 found.

Please go to the Instagram Feed settings page to create a feed.