Denoi nelenili. Poslechtněte si singl a mrkněte na tracklist! (Exkluzivní premiéra)

Brněnská partycorová jednička Denoi je známá tím, že nesedí doma na vavřínech a stále něco tvoří. Během karantény vydali online session video, kde si střihli jejich hit “I Don’t Care” každý ze svého obýváku. Zároveň odehráli hned dva livestream koncerty a teď nám jako třešničku na dort naservírují jejich zbrusu nové EP s příhodným názvem “Lock’n Roll”. Nyní si můžete vychutnat v exkluzivní premiéře první singl The Streets are Empty”.

Co dál o nové nahrávce víme? EP bude obsahovat dohromady 4 skladby. Poprvé v historii vydají Denoi skladbu s českým textem, který zatím zůstává s utajeným názvem a můžeme jen hádat co to bude. Bude to opět nějaká párty věc, příběh ze života a se dotknou i něčeho vážnějšího?

Kapela nelenila ani během karantény

Kapela se na EP “The Streets are Empty” snažila zachytit své pocity a myšlenky, které je během izolace doma provázely a které zhudebnili. Nahrávka by pak měla přinést velkou různorodost žánrovou i zvukovou různorodost. Na své si přijdou tak jak milovníci tvrdší hudby, tak i audiofilové, kteří hledají zvukovou rozmanitost a alternativu k běžnému mainstreamu. I když i o mainstream se nahrávka dost možná otře. Nahrává tomu název skladby “Adventure of Lifetime” což je až podezřele podobný název jako skladba od Coldplay. Dočkáme se dalšího přecorovaného coveru?

Denoi se loni předvedli i na KlubovnaFajtfest Night

Zatím si vychutnejte našlapanou novinku The Streets are Empty a napiště nám do komentu jak se vám tato novinka z partycorové garáže líbí!

TRACKLIST:

  1. The Streets are Empty
  2. Adventure of Lifetime
  3. Start a Riot
  4. ???

INSTAGRAM

FACEBOOK

13. 2. 2013 – v toto na oko banální datum vzniklo něco, co z původního skromného a ne úplně sebevědomého článku přerostlo v nynější podobu. Právě v tento den totiž světlo světa poprvé spatřila Klubovna. Z původně hudebně publicistické rubriky na jednom z webzinů vznikl samostatně soběstačný projekt, který se však snaží navázat na původní ideu. Nedělat ze svých fanoušků pouhé bezduché konzumenty, ale aktivní součást celého mimořádně interaktivního projektu.

Sleduj nás na: