Na každého jednou dojde. Abbie Falls poodhalují svou temnou karanténu (Exkluzivní premiéra)

Abbie Falls.

Tohle jméno u nás v redakci loni (i letos) celkem často padalo v souvislosti s jedním z největších příslibů corové scény, kam bezesporu po boku Depression Island, Hillside nebo Silent Generation už nějaký ten pátek patří.

Svůj nadějně vyhlížející status proto hodlají stvrdit i novým EPčkem “No  One’s Above,  One’s Below“, který načrtává videosingl Amphisbaena v režii Jáchyma Belchera.

“Celý song vznikl doslova z čiré nasranosti a žití sama se sebou v karanténě. Jáchyma jsme si vybrali proto, že povolanějšího člověk neznáme. Od začátku do konce vše promyšlené, zajištěné.” poodhaluje motivaci songu a zákulisí videoklipu frontman Tomáš.

Klip ozdobilo i v poslední době asi nejcastovanější zvíře klipů v Čechách a na Slovensku, kterým je trochu překvapivě had. Proč si jej vybrala i metalcorová naděje?

Had v klidu znázorňuje tu špatnou část každého z nás. Koho nakonec za sebe necháme jednat občas není v našich silách…”

” V celém songu se odráží souboj s vnitřním hlasem se kterým člověk musí každodenně žít a bojovat. To nejlepší ještě přijde…” dodává Tomáš, kterému v rámci kreativity nucené volno rozhodně prospělo.

A jak to vypadá s nadcházejícími plány?

“Do konce roku bychom rádi vydali kompletní EP “No One’s Above, One’s Below”, který bude o čtyřech songách. No One’s Above odráží to, že neexistuje nikdo kdo by nás zachránil, ani ten nahoře, ani víra v kterou věříme, ale jen my samy dokážeme něco změnit s tím co se momentálně děje.”

Zní to jako fráze? Abbie Falls vidí všechno v širších kontextu.

“BLM, požáry, corona, atd. No one´s below zase naznačuje, že nikdo kdo dnes koná zlo nebude nikým potrestán po svém životě. V podstatě každý song naznačuje, že pokud rychle nepřijde změna, tak se zničíme samy. Ať už navzájem nebo každý sám sebe.” zakončuje kapelní koncept.

13. 2. 2013 – v toto na oko banální datum vzniklo něco, co z původního skromného a ne úplně sebevědomého článku přerostlo v nynější podobu. Právě v tento den totiž světlo světa poprvé spatřila Klubovna. Z původně hudebně publicistické rubriky na jednom z webzinů vznikl samostatně soběstačný projekt, který se však snaží navázat na původní ideu. Nedělat ze svých fanoušků pouhé bezduché konzumenty, ale aktivní součást celého mimořádně interaktivního projektu.

Sleduj nás na: