Místo euforie falešná naděje a zmar. Crown For Sale reflektují lidskou apatii (Premiéra)

Co si budem povídat, podzim a zima spoustě z nás prostě nesedí. Náročné období plné tmy, shonu i apatie. Novinka All I Want od Crown For Sale je o vztahu, který místo pocitu euforie a štěstí přináší falešnou naději a zmar. Člověk v něm vidí svět černobíle, stává se lhostejným vůči svému okolí a jediné, co si přeje, je přestat od budoucnosti cokoliv chtít, aby se alespoň takhle mohl vyhnout následnému zklamání.

“Poselstvím skladby je pak snaha o oproštění se od všeho negativního a vyrovnání se jak s minulostí, tak s nevyhnutelným koncem, který možná již v tomto vztahu dávno nastal,” definují Crown For Sale podstatu svého nového díla.

O režii se postaral Viet Van jehož práci můžete reflektovat například díky předchozí spolupráci s Renne Dangem, za kamerou stál Štěpán Braun, roli modelky uzmula Karolina Gray, natáčelo se v naší zkušebně, která je v Králově Dvoře u Berouna, a v přilehlý přírodě, nahrávalo se v Audio Within s Michalem Scheinerem,” dávají CFS seznam spolupracovníků na povedené novince.

SLEDUJ KLUBOVNU 

FACEBOOK

INSTAGRAM

YOUTUBE

SPOTIFY

13. 2. 2013 – v toto na oko banální datum vzniklo něco, co z původního skromného a ne úplně sebevědomého článku přerostlo v nynější podobu. Právě v tento den totiž světlo světa poprvé spatřila Klubovna. Z původně hudebně publicistické rubriky na jednom z webzinů vznikl samostatně soběstačný projekt, který se však snaží navázat na původní ideu. Nedělat ze svých fanoušků pouhé bezduché konzumenty, ale aktivní součást celého mimořádně interaktivního projektu.

Sleduj nás na: