Melodickej trip po německu: Annisokay. Jak přijít o holku snadno a rychle

Blonďatý cheerleaders, nablýskaná kára a bolestnej text o tom, jak snadno přijdeš o svojí holku, pokud v klubu potká ty nesprávný lidi a drogy jí zamotají hlavu.

Německá banda Annisokay hned z kraje roku nezahálí a právě vydala klip k songu “The Cocaines Got Your Tongue” z loňského alba “Aurora” a my tleskáme. Dočkali jsme se dalšího poutavýho vizuálu, jak už jsme u Annisokay zvyklí a kluci přicházejí s novými nápady, v tomto případě, pojďme si říct – více mainstreamovým. Ale funguje to, dva zpěváci se skvěle doplňují a song je chytlavej, což je záruka úspěchu.

Naživo si budete moct Annisokay užít v Rock Café Prague už 22. dubna.

Text // Denisa

13. 2. 2013 – v toto na oko banální datum vzniklo něco, co z původního skromného a ne úplně sebevědomého článku přerostlo v nynější podobu. Právě v tento den totiž světlo světa poprvé spatřila Klubovna. Z původně hudebně publicistické rubriky na jednom z webzinů vznikl samostatně soběstačný projekt, který se však snaží navázat na původní ideu. Nedělat ze svých fanoušků pouhé bezduché konzumenty, ale aktivní součást celého mimořádně interaktivního projektu.

Sleduj nás na: