RESOLVE

Kvalitní core naživo? Přivezou ho Resolve a jejich speciální hosté

Francouzská metalcorová kapela Resolve si letos konečně odbyde svou headlinerskou premiéru, a na jejich evropské tour nechybí ani Praha!

U nás vystoupí už 17. května v Rock Café a rozhodně je na co se těšit.

Kapela Resolve vznikla v roce 2017, před pandemií stačila vydat dvě EP a v době coronavirové krize vypustila do světa první desku Between Me And The Machine, kterou následovala loňská novinka Human. Právě s ní Resolve odjedou letošní turné. Čtveřice z Lyonu u nás ale už nováčky není, vidět jsme ji mohli už loni nebo předloni jako support LANDMVRKS či Rise of the Northstar. Jestli se vám jejich minulé zkrácené sety líbily, nezapomeňte Resolve přijít podpořit i letos!

Stejně lákaví jsou ale i jejich letošní hosté, zejména v podobě amerických Cane Hill, kteří si od svého založení v roce 2011 vydobili značnou popularitu svou chytrou směsicí metalcoru, nu-metalu, rocku a hip hopu. Naživo jsme je mohli vidět ve společnosti těch největších jmen na scéně (Blessthefall, Of Mice & Men, Asking Alexandria, Bullet For My Valentine), v Praze vystoupili v roce 2018 spolu s Bury Tomorrow a Crystal Lake.

Těšit se můžeme i na u nás už dobře známé britské post-hardcoristy Acres, kteří jsou v Česku častými hosty. Ti s sebou přivezou loňskou novinku Burning Throne plnou silných emocí. Čtveřici doplní zatím ještě poměrní nováčci Half Me, které ve společnosti Resolve čeká první velké turné po celé Evropě.

A protože to vypadá na solidní jízdu, doporučujeme s pořízením vstupenky neotálet! K sehnání jsou v síti GoOut za 550 Kč.

Klubovna vždycky vynikala rychlostí zpracovaných materiálů a motivovaností. A přesně tyhle atributy dotáhla Min k dokonalosti. Zpracované fotky ještě během setu kapel? Pro naši tryskomyš žádný problém!

klubovna logo banner

13. 2. 2013 – v toto na oko banální datum vzniklo něco, co z původního skromného a ne úplně sebevědomého článku přerostlo v nynější podobu. Právě v tento den totiž světlo světa poprvé spatřila Klubovna. Z původně hudebně publicistické rubriky na jednom z webzinů vznikl samostatně soběstačný projekt, který se však snaží navázat na původní ideu. Nedělat ze svých fanoušků pouhé bezduché konzumenty, ale aktivní součást celého mimořádně interaktivního projektu.

Sleduj nás na:

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No feed with the ID 2 found.

Please go to the Instagram Feed settings page to create a feed.