Kterak si Fall From Everest poradili s bájnou Archou. Jak proběhla tuzemská corová premiéra v obřím sále? (Exkluzivní premiéra)

Jsou lidé, kteří rostou s příležitostí. A do této skupiny se rozhodně řadí velká tuzemská corová naděje Fall From Everest. První plánovanou akci v Klubu Varšava jim odstřelil první lockdown. A tak přišla řada na další, ale výrazně ambicioznější plán slovutné Divadlo Archa!

FFE vstoupili do velké neznámé, během letního rozvolnění dostali nečekanou příležitost vystoupení přesunout na místo, které je corovou komunitou takřka nepolíbeno. A tak se nové příležitosti odvážně chopili a snažili se využít každou píď neokoukaného prostoru. Ve videovzpomínce k singlu “k.” je k vidění například sekvence s klavírem, celý gig lemovala světelná show a videoprojekce. Nic se nepodcenilo ani na hostech, kterými se stali Velkatlusta0 a Hellwana. V roli supportů se krom Nuly objevila i relativně nová formace Lighthouse Keeper, která před nedávnem vydala debutovou desku. O videozáznam se pak postarala Eliška Sedláčková.

No, zkrátka je na co vzpomínat! FFE si i díky spolupráci s agenturou Sound Czech mohli uchovat vzpomínku a uspořádali jeden z nejambicioznějších koncertů loňského na koncerty chudého roku, který jsme náležitě ocenili v rekapitulaci toho nejlepšího, co se v loňském roce událo. A třeba nepůjde o poslední ocenění, které se nadějné a ambiciozní formaci za letošek dostane…

FALL FROM EVEREST INSTAGRAM

www.klubovna.net
www.fajtfest.cz
https://www.instagram.com/klubovna_cz/

klubovna logo banner

13. 2. 2013 – v toto na oko banální datum vzniklo něco, co z původního skromného a ne úplně sebevědomého článku přerostlo v nynější podobu. Právě v tento den totiž světlo světa poprvé spatřila Klubovna. Z původně hudebně publicistické rubriky na jednom z webzinů vznikl samostatně soběstačný projekt, který se však snaží navázat na původní ideu. Nedělat ze svých fanoušků pouhé bezduché konzumenty, ale aktivní součást celého mimořádně interaktivního projektu.

Sleduj nás na:

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No feed with the ID 2 found.

Please go to the Instagram Feed settings page to create a feed.