Kam až svět dožene hledání životní moudrosti? Zeptejte se Behavioral Sink (Exkluzivní premiéra)

Fajtfest spojuje. Známá pravda, která zas a znova zafungovala. Prostor “u laviček” jsme se za ty roky, co na kopec jezdíme seznámili se spoustou z Vás. Letos nám do cesty a životů vstoupila našláplá formace Behavioral Sink, která u nás premiéruje novinku “Words of Wisdom”, druhý singl z pětipísňového EP s názvem Nestmind, které vyjde koncem května.

“Tahle věc se s námi táhne už přes rok a během něj změnila výraz nejméně třikrát. Stálá nespokojenost vedla k opětovnému pitvání struktury. Když jsme skladbu považovali za hotovou, basák nahrával finální demo a v jedné pasáži zahrál riff, který nám přišel tak dobrý, že jsme z něj udělali stěžejní část a celý song opět a naposledy předělali do této podoby, než byl nahrán v lednu 2022 v Grapefruit studio.” vrací se ke vzniku nového počinu Behavioral Sink.

Text je o hledání životní moudrosti a správného jednání. Vyjadřuje touhu překonat nástrahy, překážky a polopravdy, které se člověku celý život staví do cesty a brání mu v poznání ideální cesty.” vysílají na závěr víc než jen motivační formulku.

SLEDUJ KLUBOVNU 

FACEBOOK

INSTAGRAM

YOUTUBE

SPOTIFY

klubovna logo banner

13. 2. 2013 – v toto na oko banální datum vzniklo něco, co z původního skromného a ne úplně sebevědomého článku přerostlo v nynější podobu. Právě v tento den totiž světlo světa poprvé spatřila Klubovna. Z původně hudebně publicistické rubriky na jednom z webzinů vznikl samostatně soběstačný projekt, který se však snaží navázat na původní ideu. Nedělat ze svých fanoušků pouhé bezduché konzumenty, ale aktivní součást celého mimořádně interaktivního projektu.

Sleduj nás na:

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No feed with the ID 2 found.

Please go to the Instagram Feed settings page to create a feed.