Furiosa vystavuje účet společnosti (Exkluzivní premiéra)

“Dneska už to není o tom, co si můžeš dovolit, dneska už je to spíš o tom, co by sis měl odpustit.”

Furiosa se hlásí i v dalším kvartále. Po premiéře úvodních singlů #TMNDSZTS a Zábrany stranou se exkluzivní premiéře na našem webu připomínají další novinkou “Píseň práce”, která se opět spouští do celospolečenské kritiky.

“Lidé se v dnešní době honí za penězi, jako by to byla ta jediná věc na světě, která je může učinit šťastnými. Média a sociální sítě nám vnucují představu o tom, jak by měl vypadat dokonalý život. Nastavují nám sociální zrcadlo, ve kterém se neustále někomu snažíme vyrovnat.” zamýšlí se frontman Jone nad dnešním závodem o sociální statut.

“Druhá polovina textu je věnována lidem, kteří nežijí, spíše přežívají. Odevzdaně jako stádo ovcí chodí do práce, kde v nesmyslných podmínkách za ubohý plat a pod brutálním tlakem vydělávají na přepychový život jejich nadřízených. Jednu půjčku splácí druhou, polovina z nich má na krku exekuce a vrcholem jejich života je dovolená v Chorvatsku.” pokračuje hlas Furiosy v nemilosrdně mířené diktátu společnosti.

Čím víc možností nám dnešní svět nabízí, tím náročnější je zvolit si tu správnou. Přesto nebuďme otroci společnosti a slepé ovce a zkusme se zamyslet nad tím, že jde žít i jinak. Zastavte se, nadechněte se a uvědomte si, že dokonalost neexistuje. Žijte svůj život tak, abyste se za něj na konci nestyděli, buďte real.” uzavírá rodák z Poličky

Jak vás nová věc od party z Poličky baví? Dejte klukům vědět na našem Facebooku!

13. 2. 2013 – v toto na oko banální datum vzniklo něco, co z původního skromného a ne úplně sebevědomého článku přerostlo v nynější podobu. Právě v tento den totiž světlo světa poprvé spatřila Klubovna. Z původně hudebně publicistické rubriky na jednom z webzinů vznikl samostatně soběstačný projekt, který se však snaží navázat na původní ideu. Nedělat ze svých fanoušků pouhé bezduché konzumenty, ale aktivní součást celého mimořádně interaktivního projektu.

Sleduj nás na: