Čas měří všem stejně. Depression Island se v novince ohlíží za životy (Exkluzivní premiéra)

Jednou dole, jednou nahoře.

Koloběh života s sebou vždycky nese nějakou symboliku. A víte, co ho vlastně dokonale symbolizuje?

Kytky.

Všichni máme rádi kytky. Nebo ne? Provází nás přeci skoro všemi důležitými životními událostmi, ať už jsou to narozeniny, svatba či pohřeb. Doslovné vizuální zpracování nyní na našem webu premiérují talentovaní Depression Island. O klip se jako tradičně postarala dvorní kapelní fotografka adrinellaina.

Pacovská corová senzace o sobě dává v posledních měsících pořádně vědět, což dokázala i jejich pocoroní show v Modré Vopici. Narvaná bouda na Novovysočanské sledovala svědomitě odvedený gig kapely, která má velmi dobře našlápnuto. Takže jaké jsou jejich nejbližší plány?

V nejbližší době máme v plánu hlavně koncerty, slibujeme Vám, že podzim a zima budou hodně zajímavý. Zanedlouho půjde do výroby taky nový “FLOWER” merch a k tomu ještě taková mini limitka, kterou bysme chtěli vydražit a výtěžek věnovat na nějakou dobrou věc, ale o tom později, všechno se včas dovíte.” láká fanoušky kapela, která nás zaujala nejen živelnými koncerty, ale i nadhodnotou v podobě kvalitního merche a celkové estetické úrovně.

“Máme taky připravený další singl, ke kterému se bude určitě zase točit i klip. Chceme prostě pořád makat a posouvat to celý dál, protože nás to poslední dobou fakt baví (tak doufáme, že bude i někoho z Vás). Proto budeme moc rádi za jakýkoliv feedback” uzavírá jeden ze skokanů letošního roku.

Jak vás nová “Flower” od party z Depression Island baví? Dejte klukům vědět na našem Facebooku!

SLEDUJ KLUBOVNU 

FACEBOOK

INSTAGRAM

YOUTUBE

SPOTIFY

13. 2. 2013 – v toto na oko banální datum vzniklo něco, co z původního skromného a ne úplně sebevědomého článku přerostlo v nynější podobu. Právě v tento den totiž světlo světa poprvé spatřila Klubovna. Z původně hudebně publicistické rubriky na jednom z webzinů vznikl samostatně soběstačný projekt, který se však snaží navázat na původní ideu. Nedělat ze svých fanoušků pouhé bezduché konzumenty, ale aktivní součást celého mimořádně interaktivního projektu.

Sleduj nás na: