TICHOta před bouří. Kam letos vyrazit na Colours Of Ostrava?

Již dnes startuje tradiční a masivní Colour Of Ostrava. Festival s pravděpodobně nejrozmanitějším line-upem u nás nabízí i letos spoustu nepřeberných možností. Koho byste si neměli nechat ujít? Se svými tipy, netradiční formou přichází kytarista skvělých Donnie DarkoMartin Tichota!

Colours of Ostrava 2017

Colours of Ostrava 2017

Jak si mě našla, tak si mě i opustila. Uprostřed dlouhý party bez cíle a konce, přerušovaný občasnýma zábleskama běžnýho života. Takovejma malejma smutnejma nedělema, kdy je celej svět natřenej načerno a všichni chceme bejt aspoň na chvilku šťastný. (Zvíře jménem podzim)

 

A když mi bylo nejhůř, stačilo abych slyšel tvůj hlas a zachytil tvůj pohled plnej lásky a důvěry a smutek se stal najednou příjemnej, protože jsem věděl, že na druhý straně mě čeká bezedná náruč a já si tak můžu ještě chvíli bez obav plavat v sametově hebký melancholii. (London Grammar)

Nevim proč jsem ti to vlastně nikdy pořádně neřek. Možná jsem o tom měl napsat písničku, ve který bych se vykreslil jako roztomilej romantik a rozervanej snílek, čímž bych si kromě tebe získal sympatie i všech holek od 16 letejch teenagerek po jejich matky. A jejich dospělý bráchové a synové by tu písničku poslouchaly potají pořád dokola a se stejným pocitem viny, jako když se kdysi začali dívat na porno. (Decklan McKenna)

Ale já místo toho chodil do hospody a po pátnacti pivech a deseti fernetech se vracel k vám domů, močil do tiskárny a na vašem tátovi, kterýho jsem vytáh v noční košili z postele, jezdil  jako na koni. A vy jste mi proti všem předpokladům tleskali, jaká je to skvělá show. (Slaves)

Druhej den, zatímco jsem vám vyprávěl ty svoje divný sny, vaše máma dělala bramboráky se zelím. (bramboráky se zelím)

Mých pět tipů toho, co byste na letošních Colours of Ostrava určitě neměli minout. Podotýkám, že kontext doporučení je fikce a jakákoliv podobnost s existujícími lidmi nebo událostmi je čistě náhodná.

 

pro Klubovnu, Martin Tichota (Donnie Darko)

 

13. 2. 2013 – v toto na oko banální datum vzniklo něco, co z původního skromného a ne úplně sebevědomého článku přerostlo v nynější podobu. Právě v tento den totiž světlo světa poprvé spatřila Klubovna. Z původně hudebně publicistické rubriky na jednom z webzinů vznikl samostatně soběstačný projekt, který se však snaží navázat na původní ideu. Nedělat ze svých fanoušků pouhé bezduché konzumenty, ale aktivní součást celého mimořádně interaktivního projektu.

Sleduj nás na: