Stranger things a zloba na společnost? Paulie Garand prožívá Nirvanu

Při nedělním večeru tu máme jednu novinku, které se vyplatí věnovat speciální pozornost.

Přeci jen jde o Nirvanu.

Tu původní už si budeme připomínat maximálně v zapřášených sběratelských poličkách, k té nově se, ale budeme minimálně v následujících dnech opakově vracet.

Nejnovější singl libereckého patriota Paulieho Garanda představuje jeho autora v defacto úplně novém kabátě. Tenhle Harant totiž kouše, kritizuje a jde přímo na bránu.

O beat, který leckomu bude evokovat úvodní znělku ze Stranger Things se postaral Paulieho dvorní beatmaker Kenny Rough, o animace pak pro změnu Ovar Maryško (dříve mj. 40 Sekund pro Boyband), vizuál si vzal jako již tradičně do parády další liberecký rodák Zdeněk Sopůšek.

Třetí singl po letním hitu Play a drivovských Neonech zároveň předznamenává i stejnojmenou desku, která vyjde 20. 3. 2017. Jak jinak, než na Ty Nikdy Labelu.

A bude se evidentně nač těšit!

 

13. 2. 2013 – v toto na oko banální datum vzniklo něco, co z původního skromného a ne úplně sebevědomého článku přerostlo v nynější podobu. Právě v tento den totiž světlo světa poprvé spatřila Klubovna. Z původně hudebně publicistické rubriky na jednom z webzinů vznikl samostatně soběstačný projekt, který se však snaží navázat na původní ideu. Nedělat ze svých fanoušků pouhé bezduché konzumenty, ale aktivní součást celého mimořádně interaktivního projektu.

Sleduj nás na: