Scorpions se již za pár týdnů představí v Pardubicích!

Legendární kapela Scorpions se vrací do České republiky! 29. července se představí fanouškům v pardubické Enteria areně v rámci svého Love at First Sting Tour, které slouží jako připomenutí k 40. výročí jejich stejnojmenného alba.

Scorpions se po vyprodaném koncertě v Praze a Brně vracejí do Pardubic, aby předvedli, proč jsou stále tak žádanou rockovou kapelou. Na tour s názvem Love at First Sting, které se odehrají k 40. výročí jejich stejnojmenného alba, opět předvedou skvělou show.

Němečtí rodáci jsou jednou z nejvýznamnějších rockových kapel posledních desetiletí. Do dnešního dne Scorpions prodali více než 120 milionů desek, odehráli přes 5000 koncertů a vytvořili nadčasovou klasiku se svým legendárním singlem „Wind Of Change“, který ovládl hitparády po celém světě. Následovalo nespočet ocenění, hvězda na hollywoodském Rockovém chodníku slávy a další hity jako „Rock You Like a Hurricane”, „Still Loving You” a mnoho dalších.

Jejich předchozí úspěchy působivě podtrhují vliv, který Scorpions v rockovém světě mají. Kapela přijíždí do Pardubic ve složení Klaus Meine (zpěv), Matthias Jabs (kytara), Rudolf Schenker (kytara), Mikkey Dee (bicí), Pawel Maciwoda (basová kytara).

CENA VSTUPENEK OD 1490,-  

ARTIST PŘEDPRODEJ OD 12. 12. 2023 (11:00)

LIVE NATION KLUB PŘEDPRODEJ OD 13. 12. 2023 (9:00)

EXKLUZIVNÍ OTEVŘENÝ PŘEDPRODEJ PRO ZÁKAZNÍKY TICKETMASTER OD 13. 12. (9:00)

VSTUPENKY V PRODEJI OD 14. 12. 2023 (10:00)

klubovna logo banner

13. 2. 2013 – v toto na oko banální datum vzniklo něco, co z původního skromného a ne úplně sebevědomého článku přerostlo v nynější podobu. Právě v tento den totiž světlo světa poprvé spatřila Klubovna. Z původně hudebně publicistické rubriky na jednom z webzinů vznikl samostatně soběstačný projekt, který se však snaží navázat na původní ideu. Nedělat ze svých fanoušků pouhé bezduché konzumenty, ale aktivní součást celého mimořádně interaktivního projektu.

Sleduj nás na: