Projekt Parabelum čeká tažení festivalovou Evropou!

Zahrát si pro tuzemskou kapelu na hlavních stagích po boku těch největších kapel je pořád tak trochu sci-fi (pokud nejste Gutalax), a tak vede cesta hlavně přes mezinárodní soutěže. Své o tom ví, třeba The Snuff, kteří se touto cestou loni dostali, až ke sdílení stage s Bring Me The Horizon. Letos se díky umístění v soutěži Przystanek Woodstock – Woodstock Festival vydají na zkušenou i další kapely. A my jsme si samozřejmě nemohli druhý ročník této velké slávy nemohli nechat ujít!

IMG_8346

Ze všech 131 přihlášených kapel z Česka, Slovenska a Maďarska se do užšího výběru před odbornou porotu dostalo 9 kapel a to: Idio & Idio, Czech It, Fish Face (SK), Cox & Vox, Projekt Parabelum, Hanta, Leander Kills (HU), Pearly Seconds a Edgar (SK). Pěti členná porota v čele s organizátorem festivalu Przystanek Woodstock Jurekem Owsiakem rozhodla po odehraných vystoupeních následovně. Na pódiu pivovaru Lech si zahraje kapela Idio & Idio, malou stage obsadí kapely Cox & Vox společně s kapelou Fish Face a nakonec 1. místo si vybojovala kapela Projekt Parabelum, která si zahraje na hlavní stage.

IMG_7945

Vítězné kapely se pak mohou těšit na skutečně exluzivní společnost po boku jmen jakými jsou například House Of Pain, Frank Turner, Trivium nebo The Bloody Beetroots!

13. 2. 2013 – v toto na oko banální datum vzniklo něco, co z původního skromného a ne úplně sebevědomého článku přerostlo v nynější podobu. Právě v tento den totiž světlo světa poprvé spatřila Klubovna. Z původně hudebně publicistické rubriky na jednom z webzinů vznikl samostatně soběstačný projekt, který se však snaží navázat na původní ideu. Nedělat ze svých fanoušků pouhé bezduché konzumenty, ale aktivní součást celého mimořádně interaktivního projektu.

Sleduj nás na: