Loňský objev vykopává rok ve velkém stylu! Dejte si očekávanou novinku od Depression Island! (Exkluzivní premiéra)

Depression Island v našich očích uzmuli nepsanou cenu pro objev a skokana (u kytaristy Víta to platí i doslovně) roku. Dravá, po všech stránkách připravená kapela, rozhodně nehodlá stát na místě a vykopává další éru ve velkém stylu.

Buďte mezi prvními diváky, kteří uvidí jejich očekávanou novinku “A.I.N.I.D.” Jak už se dá od Depression Island očekávat, tenhle song je zase klasická depka plná nasranejch breakdownů!

Zkratka  A.I.N.I.D značí “All I Need Is Dead”, což ostatně několikrát zazní v refrénu. “Už mockrát jsem zkoušel napsat nějaký pozitivní text, ale vždycky jsem ho nakonec zmačkal a vyhodil do koše. Asi už to jiný nebude. ” říká frontman Kráty.

Temnou tématiku klipu lemuje i skutečně depresivní prostředí bývalé dětské ozdravovny. “Natáčení videoklipu bylo tentokrát fakt zajímavý, nejen že byla brutální kosa, ale natáčelo se v areálu opuštěné dětské ozdravovny, kde byla k tomuhle songu fakt ideální pochmurná atmosféra. Režie a natáčení se tentokrát ujal Milan Vopálenský, který odvedl skvělou práci!”

Závěrem bychom Vám všem chtěli popřát šťastný a zdravý (fyzicky i psychicky) nový rok 2021! A slíbit Vám, že z naší strany se máte opravdu na co těšit” uzavírá hlas kapely, o které letos ještě hodně uslyšíme.

Jak vás jejich tradičně ponurá novinka baví?

SLEDUJ KLUBOVNU 

FACEBOOK

INSTAGRAM

YOUTUBE

SPOTIFY

SLEDUJ DEPRESSION ISLAND

FACEBOOK

INSTAGRAM

YOUTUBE

SPOTIFY

13. 2. 2013 – v toto na oko banální datum vzniklo něco, co z původního skromného a ne úplně sebevědomého článku přerostlo v nynější podobu. Právě v tento den totiž světlo světa poprvé spatřila Klubovna. Z původně hudebně publicistické rubriky na jednom z webzinů vznikl samostatně soběstačný projekt, který se však snaží navázat na původní ideu. Nedělat ze svých fanoušků pouhé bezduché konzumenty, ale aktivní součást celého mimořádně interaktivního projektu.

Sleduj nás na: