Fajtfest Manifest: O risku, zisku a financování festivalu

První kapitola FAJTFEST MANIFEST získala skvělé reakce, ale zcela upřímně nás to nepřekvapilo. Ani trochu. A to i s věděním, že největší bomby teprve přijdou. Je na čase přitvrdit a nalít si čistého vína. Nebo piva? Volbu přípitku necháme na vás, ale rozhodně ho nezmiňujeme jen tak na okrasu. Dnes se budeme o konzumaci na festivalech bavit i trochu odborněji. Stejně jako o “vejvaru” z kapel nebo platbou cashless.

Tomáš Bob Fleck má na věci svůj pohled obohacený cennými zkušenostmi, které nebyly vždy úplně pozitivní. Chybami se člověk učí a bez nich by nebyl Bob ani Fajtfest tam, kde jsou dnes. Příjemně se usaďte dnes si povíme něco o cashless systému, stáncích s pivem, riskování při bookování, ale i mezilidské spolupráci a důvěře a (ne)důvěře v okolí i ve svůj vlastní tým. Dojde na úsměvné i věru nepříjemné historky, kdy dokonce došlo k fyzické inzultaci.

FAJTFEST MANIFEST AUTOR : TOMÁŠ BOB FLECK

EDITOR : PETR CHÁN

O tom, že risk je zisk přesvědčil Bob i během uplynulého týdne, kdy odvážně oznámil uskutečnění Fajtfest EU Edition. Více o aktuálním ročníku se dozvíte v našem autorském článku!

13. 2. 2013 – v toto na oko banální datum vzniklo něco, co z původního skromného a ne úplně sebevědomého článku přerostlo v nynější podobu. Právě v tento den totiž světlo světa poprvé spatřila Klubovna. Z původně hudebně publicistické rubriky na jednom z webzinů vznikl samostatně soběstačný projekt, který se však snaží navázat na původní ideu. Nedělat ze svých fanoušků pouhé bezduché konzumenty, ale aktivní součást celého mimořádně interaktivního projektu.

Sleduj nás na: