Dorazte na první Klubovní pouštěčku! Zazní hity našich srdcí a bude i tombola

V letošním roce jsme si dali spoustu cílů a jedním z nich je Klubovnu dostat i za brány internetů, přímo k Vám. První z podobných příležitostí vypukne v pátek 31.3., kdy pro Vás chystáme ve skvělém baru Coming soon na Andělu první Klubovní „pouštěčku“, ve které se převtělíme do role DJ´s a zahrajeme Vám všechny zásadní songy, které milujeme, nebo které ovlivnili náš život. Nostalgie i současnost se protnou během jediného večera.
 
A jelikož nechceme, abyste odcházeli s prázdnou nejen po zážitkové, ale materiální stránce, tak se můžete těšit i na unikátní tombolu, kterou jsme si pro Vás poctivě z vlastních zdrojů připravili. Nevšední ceny budou stát za to.
Akce bude zároveň pojmuta jako Hadrabákova narozeninová oslava, takže si na jeho počest budete moc dát drink za speciální cenu a získat hned tři lístky do tomboly!
DJ´S:
Gumi – Hlava Klubovny a moderátor tomboly Vám zahraje, jak jinak, než multižánrový playlist plný hardcoru, metalcoru, nu-metalu, kvalitního indie a popu, ale i rapu. Žánrový moshpit na úvod večera, jak se sluší a patří!Terka – Naše sličná chlouba z Klubovny.srt se chopí playlistu jenž bude doslova přetákat pop-punkem, punkrockem, bude Vás dojímat emíčky a zároveň ve Vás probudí závan osmdesátkové nostalgie.

 

Terka – Naše sličná chlouba z Klubovny.srt se chopí playlistu jenž bude doslova přetákat pop-punkem, punkrockem, bude Vás dojímat emíčky a zároveň ve Vás probudí závan osmdesátkové nostalgie.

Hadrabák – O přitvrzení se postará naše dobrácká duše a oslavenec večera z Modřan. Hadrabák je hudební chameleón a milovník „sklepního zvuku“. Kombinace skvělého piva Strychnine a Honzova „Oi,Punk,HCčko-grind-retro-crustového“ mishmashe bude zajistě skvěle fungovat. Oooo, hardcore jede!

SPECIÁLNÍ HOST

Gingerbear– Na pomoc jsme si však přibrali i jednoho velmi speciálního hosta, kterým není nikdo jiný, než náš skvělý kámoš a hardcorový nestor Martin Čermák aka Gingerbear!Čermi již za sebou má několik podobných pouštěček (obvykle ještě za doprovodu Bajkera a DJ Ládi Křížka), takže se můžete těšit na pořádnou porci klasik pěkně od podlahy! A možná dojde i na AGRO…

agro

Akce je samozřejmě ZDARMA a bar je NEKUŘÁCKÝ.

Těšíme se na Vás!

Vaše Klubovna

…DALŠÍ INFORMACE COMING SOON
event
klubovna logo banner

13. 2. 2013 – v toto na oko banální datum vzniklo něco, co z původního skromného a ne úplně sebevědomého článku přerostlo v nynější podobu. Právě v tento den totiž světlo světa poprvé spatřila Klubovna. Z původně hudebně publicistické rubriky na jednom z webzinů vznikl samostatně soběstačný projekt, který se však snaží navázat na původní ideu. Nedělat ze svých fanoušků pouhé bezduché konzumenty, ale aktivní součást celého mimořádně interaktivního projektu.

Sleduj nás na: