Démoničtí Zeal & Ardor přivezou v prosinci svůj gospel-metal do MeetFactory

Že je spojení Black Metalu a Gospelu šílené? Akorát, že vůbec! Avantgardní uskupení kolem Manuela Gagneuxe nabízí jedinečný hudební a vizuální zážitek, který občas hraničí až s uvedením do transu. 8. prosince se vrací do České republiky, aby vypustili své démony v pražském MeetFactory a potěšili tak značně velkou fanouškovskou základnu, kterou u nás mají. 

Kapela přiveze svou novinku v podobě letošní desky, kterou hrdě představuje na tour po celé Evropě. Koncert se koná v rámci série Rock for People Concerts a jako support vystoupí švýcarští kolegové SOOMA. 


Vstupenky v prodeji v síti GoOut.net: https://goout.net/cs/listky/zeal-and-ardor+support-sooma/gbrn/.    
Více informací v přiložené tiskové zprávě a na www.rockforpeople.cz.


13. 2. 2013 – v toto na oko banální datum vzniklo něco, co z původního skromného a ne úplně sebevědomého článku přerostlo v nynější podobu. Právě v tento den totiž světlo světa poprvé spatřila Klubovna. Z původně hudebně publicistické rubriky na jednom z webzinů vznikl samostatně soběstačný projekt, který se však snaží navázat na původní ideu. Nedělat ze svých fanoušků pouhé bezduché konzumenty, ale aktivní součást celého mimořádně interaktivního projektu.

Sleduj nás na: