Zlatá žíla metalcoru. InVisions se zlomit nedají.

Úderný riffy, naštvanej vokalista a příjemnej vizuál. Klukům z  britských Invisions se podařil pořádnej masterpiece nabitej emocema. V novým songu bojujou proti všem, co by je chtěli stáhnout s sebou na dno.

Manifestace vnitřní síly, umění říct ne a postavit se sám za sebe, toť hlavní poselství, který chtějí předat všem, kdo bojujou za svý vlastní já. Určitě stojí za poslech, nás tahle energie neskutečně baví.

Kapela vznikla roku 2016, rok nato vydala album s názvem Never Nothing pod záštitou 596389 Records DK2 a dva roky nato s albem Between you and me už pod Stay Sick Recordings. Obě desky jsou skvěle našlapaný a u novýho singlu Gold Blooded tomu není jinak. Tohle uskupení se do česka rádo vrací, zmínit můžeme loňský FajtFest ve Velkém Meziříčí nebo koncert s For The Fallen dreams v pražským Chepeau Rouge.


A pokud chcete InVisions zažít na vlastní kůži,  budou sobotníma headlinerama FajtFest Help Party II. , která se bude konat 21. – 22.5. 2021. Doražte, bude to stát za to.

Text // Denisa

klubovna logo banner

13. 2. 2013 – v toto na oko banální datum vzniklo něco, co z původního skromného a ne úplně sebevědomého článku přerostlo v nynější podobu. Právě v tento den totiž světlo světa poprvé spatřila Klubovna. Z původně hudebně publicistické rubriky na jednom z webzinů vznikl samostatně soběstačný projekt, který se však snaží navázat na původní ideu. Nedělat ze svých fanoušků pouhé bezduché konzumenty, ale aktivní součást celého mimořádně interaktivního projektu.

Sleduj nás na:

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No feed with the ID 2 found.

Please go to the Instagram Feed settings page to create a feed.