MIN

MIN
Sleduj:
CZ
NÁRODNOST
31
Věk
PRODUKCE
Role

O MNĚ

FUNKCE: NEJRYCHLEJŠÍ FOTO NA SCÉNĚ, PRODUKCE, MEDVĚDÍ MÁMA, WEB EDITOR

V KLUBOVNĚ OD: Oficiálně od 22. 1. 2022, (2021–2022 externě)

Klubovna vždycky vynikala rychlostí zpracovaných materiálů a motivovaností. A přesně tyhle atributy dotáhla Min k dokonalosti. Zpracované fotky ještě během setu kapel? Pro naši tryskomyš žádný problém!Kromě téhle superschopnosti ovšem Mína dost pomáhá i s hlídám deadlinů a náborem nových členů, v čemž je opravdu velice pečlivá – a má na svědomí hned několik důležitých medvíďat, které rozvířily klubovní krev.
Během velkých festivalů, kdy je potřeba totálního týmového nasazení, nechybí u žádné porady a stala se přirozenou týmovou autoritou. Díky svým zkušenostem v předchozích médií se snaží implementovat novinky a nápady, aby se Klubovna odlišila od dalších médií.

Oblíbené kapely

YouTube
HALFLIVES

HALFLIVES

YouTube
PALAYE ROYALE

PALAYE ROYALE

YouTube
THE PRETTY RECKLESS

THE PRETTY RECKLESS

klubovna logo banner

13. 2. 2013 – v toto na oko banální datum vzniklo něco, co z původního skromného a ne úplně sebevědomého článku přerostlo v nynější podobu. Právě v tento den totiž světlo světa poprvé spatřila Klubovna. Z původně hudebně publicistické rubriky na jednom z webzinů vznikl samostatně soběstačný projekt, který se však snaží navázat na původní ideu. Nedělat ze svých fanoušků pouhé bezduché konzumenty, ale aktivní součást celého mimořádně interaktivního projektu.

Sleduj nás na:

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No feed with the ID 2 found.

Please go to the Instagram Feed settings page to create a feed.