Metal, autorská dlouhověkost a status nesmrtelnosti. Dorazte na naší první promítačku ve Výčepu Kabelovna

Do našeho oblíbeného Výčepu Kabelovna chodíme často a rádi, a tak slovo dalo slovo a vzniklo a vzniká spoustu společných projektů. Tím vůbec prvním bude společná sériie promítaček s hudební tématikou. Začneme pásmem hudebním dokumentů, které se, stejně jako Klubovna, nebudou vymezovat jen na jeden žánr. Naší povinností, kterou nám ostatně potvrdilo i vaše hlasování skrze Instagramovou anketu, je však začít na “domovské” půdě tvrdé hudby a metalu. Právo první volby tudíž dostala pocta legendám Black Sabbath: The of The end.

Dokumentární snímek “The of The end” mapuje dění v únoru 2017, kdy se kapela rozloučila se svými fanoušky dvěma monstrózními koncerty ve svém domovském Birminghamu. A podle všeho to na návrat ve stylu Dominika Haška rozhodně nevypadá. Ozzy Osbourne se ostatně několikrát jasně vyjádřil, že návrat na podia Black Sabbath rozhodně nechystá. Slavného zpěváka v uplynulých letech trápily zdravotní patálie a také ho zaměstnávala práce na sólovém projektu, kterého bychom se měli dočkat během letošního roku.

Intenzivní dvouhodinová pocta BS nás vezme krom derniérového podia také do nahrávacího studia, obohatí exkluzivními rozhovory a pomůže pochopit status, který si formace budovala již od roku 1968. Součástí programu bude taktéž panelová diskuze se vzácným hostem a pivo v ceně lístku přímo ve Výčepu Kabelovna. Cena vstupenky činí 150,-

PRO VÍCE INFORMACÍ SLEDUJTE TAKÉ TYTO KANÁLY:

www.klubovna.net

https://www.vycep-kabelovna.cz/
https://www.instagram.com/klubovna_cz/

VSTUPNÉ: 150,- 

13. 2. 2013 – v toto na oko banální datum vzniklo něco, co z původního skromného a ne úplně sebevědomého článku přerostlo v nynější podobu. Právě v tento den totiž světlo světa poprvé spatřila Klubovna. Z původně hudebně publicistické rubriky na jednom z webzinů vznikl samostatně soběstačný projekt, který se však snaží navázat na původní ideu. Nedělat ze svých fanoušků pouhé bezduché konzumenty, ale aktivní součást celého mimořádně interaktivního projektu.

Sleduj nás na: